آخرین تصمیمات در مورد بیمارستان پیشوا + جزئیات

نماینده مردم دشت ورامین در مجلس شورای اسلامی با استاندار تهران در خصوص بیمارستان شهرستان پیشوا دیدار وگفتگو کردند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما؛حسین نوش آبادی نماینده مردم شهرستان‌های ورامین، پیشوا و قرچک در مجلس شورای اسلامی امروز (یکشنبه) در ارتباط بیمارستان شهرستان پیشوا با استاندار تهران دیدار و گفتگو کرد.

 

با توجه به اهمیت ساخت، تجهیز و تامین نیروی انسانی و کادر درمانی این بیمارستان که با مشارکت دانشگاه آزاد اسلامی و وزارت بهداشت و درمان انجام می‌شود، در این جلسه تصمیمات مقتضی و تقسیم کار در نحوه پیگیری این پروژه مهم، صورت گرفت تا هر چه سریع‌تر شاهد بهره‌برداری از این طرح بهداشتی و درمانی در شهرستان پیشوا باشیم.

 

حسین نوش آبادی نماینده مردم شهرستان‌های ورامین، پیشوا و قرچک، محسنی بندپی استاندار تهران، دکتر زالی رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی استان تهران، طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و عباسی فرماندار پیشوا در این جلسه حضور داشتند.

 

گفتنی است؛ احداث بیمارستان، یکی از مطالبات برحق مردم شریف و انقلابی پیشوا می باشد که امیدواریم در آینده نزدیک این حق قانونی و خواسته طبیعی محقق شود.

 

پیشوا مرکز شهرستانپیشوا و یکی از شهرهای استان تهراناست. شهر پیشوا در دامنه‌های طبیعی قرار دارد و در ۴۵ کیلومتری جنوب شرقی پایتخت واقع شده‌است.

 

این شهر در مسیر کهن راه ابریشم و همچنین در مسیر خط راه آهن سراسری تهران – مشهد قرار دارد.

 

پیشوا از معدود شهرهایی است که علی‌رغم نزدیکی به پایتخت، مهاجران کمی پذیرفته و بیشتر مردمان آن بومی همین منطقه هستند به همین دلیل از شهرهای کم جمعیت استان تهران محسوب می‌شود. طبق سرشماری سال ۱۳۹۵ مرکز آمار ایران، تعداد ۵۹ هزار و ۱۸۴ نفر جمعیت داشته ‌است.

 

انتهای پیام/*

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *