ائمه جمعه مردم را برای حضوری پرشور در انتخابات آماده سازند

معاون استاندار تهران از ائمه جمعه این استان خواست، مانند همیشه با رهنمودهای خود مردم را برای حضوری پرشور در انتخابات آماده سازند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما؛شکراله حسن‌بیگی معاون سیاسی و اجتماعی استاندار تهران در دیدار با حجت الاسلام حجت الله اسماعیلی، امام جمعه قرچک طی سخنانی اهم اقدامات صورت گرفته به منظور برگزاری انتخابات پرشور در اسفندماه را بیان کرد و گفت: هم‌فکری با ائمه جمعه برای برگزاری انتخاباتی سالم و پرشور ضروری است.

معاون استاندار تهران که توسط بهمن خطیبی فرماندار قرچک، علیخانی مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری تهران و رشیدیان بخشدار مرکزی قرچک همراهی می شد، ضمن تبریک پیشاپیش عید سعید قربان گفت: برگزاری رویداد مهم سیاسی اجتماعی دوم اسفندماه مشارکت آحاد جامعه را می طلبد.

وی با بیان این که ملت ایران در این جنگ اقتصادی و روانی که آمریکا به راه انداخته پیروز خواهند شد، ادامه داد: تاکنون نظام اسلامی با همراهی مردم دوران سخت فراوانی را پشت سر گذاشته است و این بار نیز این معضلات را با سربلندی حل می کند.

حسن بیگی از آغاز فعالیت ستاد انتخابات کشور در استان تهران ۴ روز پس از شکل گیری خبر داد و گفت: شفافیت در برگزاری انتخابات مدنظر ما است و از طرفی تأکید شده که حیثیت افراد حفظ شود، از ائمه جمعه می خواهیم همچون همیشه با رهنمودهای خود هم همگان را به آرامش دعوت کنند و هم مردم را برای حضوری پرشور در انتخابات آماده سازند.

حرکت براساس منویات مقام معظم رهبری انتخاباتی پرشور رقم خواهد زد

امام جمعه قرچک نیز در این دیدار طی سخنانی گفت: یقین دارم انتخابات اسفندماه با قانونمداری مجریان و مشارکت مردم فهیم به بهترین نحو برگزار می‌شود، مشروط بر اینکه حرکت ما براساس منویات مقام معظم رهبری باشد.

حجت الاسلام حجت الله اسماعیلی افزود: متصدیان برگزاری انتخابات باید تلاش کنند فضای آرامی رقم بزنند و بدون جانبداری از فرد یا افراد خاص، قانونمداری را سرلوحه کار قرار دهند چراکه مردم کاملاً خادمان خود را رصد می‌کنند .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *