ابوالفضل صفری: ساخت «خانه امن ۲» در انتظار تایید تلویزیون است/ بعید می‌دانم با جشنواره بزرگی روبه‌رو باشیم

تهیه‌کننده سریال «خانه امن» با بیان اینکه در حال حاضر پیش‌تولید پروژه «شهید باکری» را در دست دارم، گفت: ساخت فصل دوم سریال خانه امن منوط به تاییدیه رسانه ملی است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما؛گفت‌وگویی با ابوالفضل صفری، تهیه کننده سریال «خانه امن» انجام داده است که بخش‌های مهم آن در ادامه می‌آید.


پیش تولید پروژه «شهید باکری» را در دست دارم

– در حال حاضر پیش تولید پروژه «شهید باکری» را در دست دارم، علاوه بر آن نگارش دو فیلمنامه تلویزیونی را در دست داریم که به امید خدا به زودی اخباری از آنها منتشر خواهد شد.

– تمامی اخبار مرتبط با این پروژه تنها از طریق رسانه ملی و روابط عمومی سیما اعلام می شود و گروه خبری از مراحل ساخت آن منتشر نخواهد کرد.

ساخت «خانه امن۲» در انتظار تایید تلویزیون است

– ساخت فصل دوم سریال خانه امن منوط به تاییدیه رسانه ملی است، ما مشتاق ساخت فصل دوم این سریال هستیم منتها در ابتدا باید تایید و درخواست ساخت فصل دوم این سریال از سوی صدا و سیما داده شود تا ما مشغول به نگارش فیلمنامه این فصل از اثر شویم.

بعید می‌دانم با جشنواره بزرگی روبه‌رو باشیم

– از نظر من برگزاری جشنواره فیلم فجر در شرایط فعلی تنها برای زنده نگه داشتن و بودن این جشنواره است و اگر نه بعید می‌دانم که با جشنواره بزرگی روبه‌رو باشیم.

– جشنواره امسال شاهد آثار کم رمقی است، اکثریت کارگردانان به‌نام در جشنواره غایب هستند و من تنها هفت، هشت فیلم خوب در این دوره از جشنواره فیلم فجر می‌بینم.

– از سویی نبود آثار قوی و از سویی عدم حضور حداکثری مخاطبان باعث می‌شود که زیاد به جشنواره امسال خوشبین نباشم.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *