اربعین امام حسین علیه‌السلام امروز تبدیل به یک همایش جهانی شده است/ قوه قضائیه با نفوذی‌های خائن قاطعانه برخورد کند

امام‌جمعه خیرآباد گفت: اربعین امام حسین علیه‌السلام امروز تبدیل به یک همایش جهانی شده است که در این همایش همه علاقه‌مندان به ساحت حضرت از اقصا نقاط جهان جمع می‌شوند و با پیوند و عاطفه‌ای که بین آن‌ها به وجود می‌آید به‌سوی کربلا و حرم حضرت حسین علیه‌السلام روانه می‌شوند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما؛ حجت‌الاسلام‌والمسلمین جعفر طزری امام‌جمعه خیرآباد ظهر امروز در خطبه‌های عبادی سیاسی جمعه این هفته خیرآباد، اظهار داشت: در روایات اسلامی چند مورد بیان‌شده است که عامل افزایش عمر انسان می‌شود و کوتاهی در این موارد موجب کوتاهی عمر می‌شود ازجمله صله‌رحم است که در روایت از امام صادق علیه‌السلام آمده است چیزی مانند صله‌رحم نمی‌شناسم که موجب طول عمر شود.

وی افزود: صله‌رحم یعنی اینکه انسان از اقوام و وابستگان خود مطلع باشد و اگر مشکلی برای آنان پیش آمد آن را در حد توان حل کند.

طزری گفت: مورد بعدی نیکی به پدر و مادر است که موجب طول عمر انسان می‌شود و داشتن نیت خوب و نیکی کردن به دیگران نیز از عوامل طول عمر است و مورد دیگر زیارت قبر امام حسین علیه‌السلام است که در روایت آمده است موجب زیادی رزق و روزی و طول عمر و برطرف شدن بدی‌ها می‌شود.

امام‌جمعه خیرآباد با اشاره به فرارسیدن اربعین حسینی، اظهار داشت: اربعین امام حسین علیه‌السلام امروز تبدیل به یک همایش جهانی شده است که در این همایش همه علاقه‌مندان به ساحت حضرت از اقصا نقاط جهان جمع می‌شوند و با پیوند و عاطفه‌ای که بین آن‌ها به وجود می‌آید به‌سوی کربلا و حرم حضرت حسین علیه‌السلام روانه می‌شوند.

وی خاطرنشان کرد: این حرکت از برکت وجود امام حسین علیه‌السلام است که یک اتحاد و همدلی بین انسان‌ها به وجود آورده است و روزبه‌روز بر عظمت آن افزوده می‌شود و این همان مسئله‌ای است که باعث رعب و وحشت دشمنان گردیده است.

طزری گفت: در هفته گذشته به یک نفت‌کش ایرانی در ۹۰ کیلومتری بندر جده با دو موشک حمله شد و کسی تاکنون این حمله را بر عهده نگرفته است.

وی عنوان کرد: آنچه مشخص است این حمله توسط چند دولت صورت گرفته است و نمی‌تواند کار یک دوست به‌تنهایی باشد اما آنچه باعث شد این حمله صورت گیرد چند مطلب است اولاً جبران شکست‌های اخیر آل سعود و محور عربی غربی باشد ثانیاً مانع فروش نفت جمهوری اسلامی شوند ثالثاً از این طریق التهاب در منطقه خاورمیانه را همچنان روشن دارند که این به نفع رژیم غاصب است و نکته چهارم اینکه تنش بین ایران و عربستان را شدت بخشند.

خطیب جمعه خیرآباد بیان کرد: آنچه باید صورت گیرد این است که از طریق مجامع بین‌المللی به این امر رسیدگی شود و ثانیاً دیگران بدانند اگر قرار است نفتی از ایران اسلامی فروخته نشود، ایران اسلامی اجازه فروش نفت دیگران را نخواهد داد و جمهوری اسلامی ثابت کرده است که با صبر و حوصله و هوشمندی جواب این اقدامات را خواهد داد.

طزری بابیان اینکه در چند روز گذشته خبر دستگیری مدیر کانال ضدانقلاب آمد‌نیوز توسط اطلاعات سپاه پاسداران موجب سردرگمی سرویس‌های اطلاعاتی غرب و هم‌پیاله‌های او مشخص گردید، گفت: همان‌طور که می‌دانیم اینکه این شخص توسط سرویس‌های اطلاعاتی چند کشور محافظت می‌شده است و عزیزان اطلاعات سپاه توانسته‌اند با استفاده از ابزار نوین و تاکتیک‌های جدید این فرد را دستگیر کنند.

امام‌جمعه خیرآباد اظهار کرد: آنچه مهم است نفوذی‌های داخلی است که چگونه با این شخص در ارتباط بوده و اخبار داخلی را به این شخص می‌دادند، لذا از قوه قضاییه انتظار می‌رود که از طریق این فرد نفوذی‌های خائن داخلی را شناسایی و با آنان برخورد قاطع کند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *