اربعین تبدیل به طوفان سهمگین برای ظالمین و مستکبرین شده است

امام جمعه قرچک گفت: اربعین تبدیل به طوفان سهمگین برای ظالمین و مستکبرین شده است، بیائیم با امام حسین مان پیمان عملی ببندیم ، مدیریت جامعه مان را اصلاح کنیم.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما؛ حجت الاسلام و المسلمین حجت اله اسماعیلی امام جمعه شهرستان قرچک در خطبه دوم  نماز جمعه این شهرستان اظهار داشت: امروز در دنیای بشریت بویژه دنیای اسلام ، ضعفاء قدرت دارند و زنان حرمت دارند ، اصلا زنان تاریخ ساز شدند ، این حرکت روبه جلو زمانی نتیجه می دهد و به پیروزی نهایی می رسیم که حاکمان و مدیران کلان ما صالح باشند.

وی گفت: اربعین تبدیل به طوفان سهمگین برای ظالمین و مستکبرین شده است، بیائیم با امام حسین مان پیمان عملی ببندیم ، مدیریت جامعه مان را اصلاح کنیم ، طوری که حسین زمان فقط فرمان دهد و راهنمایی کند ، غضه اطاعت را نخورد ، مکرر تذکر ندهد واعلام نارضایتی نکند.

اسماعیلی افزود: اگر ما محکم باشیم ، ایران اسلامی و مقتدر به اندازه بزرگی اش موضع بگیرد و گوش بفرمان ولی باشد ، گروهک ها در بلاد اسلامی و در منطقه نمی توانند شیطنت هایی داشته باشید ، عربستان ضعیف ونفهم عامل شیطنت در منطقه باشد ، همه جا را باپولش ناامن کند ، مزدور استکبار و صهیونیست شود ، جان صدها هزار کودک مسلمان در خطر است ، در فلسطین و لبنان و یمن و برخی مناطق آفریقا بجرم پذیرش قرآن و اسلام ناب به خاک و خون کشیده می شوند.

وی تاکید کرد: یکی از بزرگ ترین درسهای اجتمکاعات اربعین ، طرح ثبات قدم در راه حق و اقامه حق و عدل است ، فقط یک راه داریم که سرمایه های غیرت و قدرت و عزت و معنویت و مملکت را حفظ کنیم و منطقه را نجات بدهیم ، داشتن مسئولین صالح و عادل است.

امام جمعه قرچک بیان کرد: اسلام دین عقلانیت و معنویت و عدالت است ، هر کس اهل تدبیر، معنویت و عدالت نیست، باید از گردونه مدیریت خارج شود

وی تصریح کرد: اخیراً عده ای آدمهای ورشکسته و وابسطه به هر نحوی قصد تبرئه خود را دارند که ما در ناکامی ها سهیم نبودیم ، فریب این آدمها را نخورید ، ما اصلاً خط و خطوط نمی شناسیم ، ما یک میزان داریم وآن هم ولایت است.

اسماعیلی با اشاره به عملیات پیروز مندانه اطلاعات سپاه پاسداران، بیان کرد: دستگیری آقای زم سر شبکه سایت و کانال آمد نیوز توسط نیروهای مؤمن و انقلابی و خبره سازمان اطلاعات سپاه مایه فخر است، جسارت و خطر پذیری و ایثار از شاخصه های فرزندان ولایت است ، این قدرت است.

وی گفت: عربستان به وحشت افتاده و هر روز واسطه می فرستند ، از ایران استمداد نجات می کند، البته تکلیف حمله به نفت کش هم به زودی روشن می شود، آمریکا ناوی خود را جمع کرده و به عقب رانده است، عده ای یاد بگیرند ، مشکلات داخلی مردم را حل کنند.

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *