از توهین به مردم دشت ورامین تا حضور غیر قانونی خانم مسئول در میتینگ انتخاباتی اصلاح طلبان

مراسمی در طرفداری از نامزد مورد حمایت اطلاح طلبان در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه ورامین، پیشوا و قرچک برگزار شد که منصوره جنیدی مسئول امور بانوان فرمانداری پیشوا نیز حضور داشت که به نظر می رسد، حضور وی در این جلسه با توجه به مسئولیتی که دارد، غیر قانونی باشد. […]

مراسمی در طرفداری از نامزد مورد حمایت اطلاح طلبان در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه ورامین، پیشوا و قرچک برگزار شد که منصوره جنیدی مسئول امور بانوان فرمانداری پیشوا نیز حضور داشت که به نظر می رسد، حضور وی در این جلسه با توجه به مسئولیتی که دارد، غیر قانونی باشد.

 

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما: شب گذشته مراسمی در طرفداری از نامزد مورد حمایت اطلاح طلبان در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه ورامین، پیشوا و قرچک در تالار گلها شهرستان پیشوا برگزار شد که پر از اتفاقات تأسف بار و ناراحت کننده بود.اصلاح طلبان1

علیرغم این که حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری به طور مکرر بر رعایت اخلاقی انتخاباتی تأکید کردند، اما باز هم شاهد هستیم که گروهی به جای ارائه برنامه های خود (البته اگر برنامه ای داشته باشند) سعی دارند با تخریب و توهین به نامزد یا نامزدهای دیگر، خود را مطرح کنند.

یکی از سخنرانان این مراسم پر حاشیه یکی از نامزدهای رد صلاحیت شده بود که البته رد صلاحیت خود را بدون دلیل عنوان کرد(!!) و بدون هیچ ابایی به نماینده قانونی مردم دشت ورامین و رئیس جمهور پیشین جمهوری اسلامی ایران توهین کرده و آنها را دروغگو می خواند.

در میان صحبت های این نامزد رد صلاحیت شده برخی از حضار بدون توجه به ایام عزاداری حضرت صدیقه طاهره فاطمه زهرا (سلام الله علیها) کف و سوت زدند.

photo_2016-02-21_11-45-37

همین جا لازم است نکته ای را خدمت سخنران و مسئولین برگزار کننده این میتینگ انتخاباتی عرض کنم که، خارج از هر گونه جناح بندی های سیاسی توهین به نماینده مردم یک منطقه در مجلس شورای اسلامی، توهین و اهانت به کل مردم آن منطقه است و این حرکت زشت و ناپسند از هیچ فرد و هیچ جریانی پذیرفتنی نیست. و خوب است افراد و جریان ها کمی هم اخلاق اسلامی و اخلاق انتخاباتی را رعایت کنند.

از جمله حاضران این میتینگ انتخاباتی منصوره جنیدی مسئول امور بانوان فرمانداری پیشوا بود که به نظر می رسد، حضور وی در این جلسه با توجه به مسئولیتی که دارند، غیر قانونی باشد.

یکی دیگر از حاضران این جلسه حسینعلی شیبانی رئیس دانشگاه آزاد واحد ورامین- پیشوا بود. وی در حالی در این جلسه حاضر شد که هفته گذشته به علت شرکت جمعی از مدرسین دانشگاه آزاد واحد ورامین – پیشوا در یک جلسه هم اندیشی در دفتر نماینده مردم شهرستان های پیشوا، ورامین و قرچک در مجلس شورای اسلامی، کل واحد های نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۵-۹۴ آن ها را حذف کرده بود.

گفتنی است شرکت کنندگان در این مراسم که با صرف میوه و شیرینی پذیرایی شده بودند، در پایان به صرف شام نیز دعوت شدند.

منبع: تهران نیوز

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۵ دیدگاه

 1. بابک پاسخ

  درست نیست این قدر از باورهای مذهبی مردم در اختلافات سیاسی هزینه کنید. این که فکر کنیم فقط ما مسلمان و محبّ اهل بیت هستیم و دیگران همه دشمن اهل بیت و بی دین، صحیح نیست. حالا اگر برای تأیید حرف یک سخنران، عدّه ای دست بزنند، یعنی خدای نکرده با اهل بیت دشمنی دارن؟!

  1. علیرضا پاسخ

   می توانند برای حمایت از کاندیداشون صلوات بفرستند و یا برقصند. فرق آدم ها در ایام فاطمیه و نشانه دوستی و دشمنیشون با اهل بیت در همینه

 2. رضا پاسخ

  جلسه هم اندیشی کاندیداها در ورامین برای ائتلاف مستقلین نتیجه ای در بر نداشت. دکتر شفیعی نژاد که با محوریت خود این جلسه را تشکیل داد یک پیشنهادی داد و آن اینکه هر کاندید یک نماینده معرفی کنه و مجمع نمایندگان که هر کدامشون دو رآی می تونند بدند، کاندیدای برتر را انتخاب کنند و این بر مبنای طرح و برنامه هر کاندیدا صورت بگیرد
  اما با اما و اگرهای مطرح این کار به نتیجه نرسید

 3. احسان پاسخ

  هر سخن جایی و هر نکته مکانی دارد،

 4. علیرضا پاسخ

  خوب ضرغام/ ضر-شام! معروفه دیگه