استفاده از افراد بی طرف در شعب اخذ رای قرچک مورد توجه قرار گیرد

فرماندار قرچک گفت: بانک اطلاعاتی اعضای شعب با دقت تنظیم و از افرادی استفاده شود که اصل بی طرفی را رعایت کنند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما؛بهمن خطیبی در جلسه هماهنگی برگزاری انتخابات قرچک که با حضور شکراله حسن‌بیگی، معاون استاندار و رییس ستاد انتخابات استان تهران، علیخانی دبیر ستاد انتخابات این استان و مسئولان کمیته‌های انتخابات شهرستان در محل فرمانداری قرچک برگزار شد، طی سخنانی گفت: رویکرد ستاد انتخابات استان تهران عملیاتی است و ما از دقت نظر مسئولان استانی و پیگیری مباحث مربوطه تقدیر می‌کنیم.

وی افزود: تمام امور مربوط به برگزاری انتخابات در شهرستان قرچک طبق زمان‌بندی مقرر انجام و برنامه‌ریزی‌های لازم صورت گرفته است.

فرماندار قرچک با بیان این که مطابق قانون تمام ادارات موظف هستند امکانات خود را برای برگزاری پرشور انتخابات در اختیار قرار دهند، گفت: شعار امسال انتخابات «گام دوم انقلاب، قانونمندی و بی طرفی و انسجام ملی» است، که بر همین مدار حرکت خواهیم کرد.

وی ادامه داد: بانک اطلاعاتی اعضای شعب با دقت تنظیم و از افرادی استفاده شود که اصل بی طرفی را رعایت کنند.

خطیبی گفت: بر اساس قانون حرت کردن موجب می شود که از اعمال سلیقه پرهیز شود، همچنین سعی مجریان برگزاری انتخابات در شهرستان این است که در صورت مواجهه با ابهام حتما با ستاد انتخابات استان تهران ارتباط تنگاتنگ داشته تا برداشت های شخصی در امور دخیل نشود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *