نمازجمعه

امام جمعه موقت ورامین: جبهه مقاومت خار چشم دشمنان خارجی و نفوذی‌های داخلی است

امام جمعه موقت ورامین گفت: رژیم غاصب صهیونیستی، امروز در برابر مقاومت و ایستادگی جهان اسلام و ملت فلسطین به توافق با برخی از دولت‌های به ظاهر اسلامی رسیده اند و گمان می‌کنند، می‌توانند بدین وسیله در عزم و اراده ملت فلسطین و جهان اسلام خللی ایجاد کنند.

به گزارش شبکه خبری ورامین ما، حجت الاسلام سید محسن محمودی ظهر امروز ۲۸ شهریور ماه ۹۹ در خطبه‌های نماز جمعه این هفته ورامین طی سخنانی با اشاره به هفته دفاع مقدس اظهار کرد: دشمن در دفاع مقدس از ملت ایران سیلی خورد و اکنون جنگ نرم را علیه این ملت ادامه می‌دهد و در این راستا تربیت خانوادگی و نظام آموزشی ما را هدف گرفته اند، اینجا است، که وظیفه همه بسیار سنگین است و باید با تربیت قرآنی جامعه به مصاف هدف گذاری‌های دشمنان رفت، لذا رسالت فعالان قرآنی نیز بسیار خطیر است.

وی شکل گیری جبهه مقاومت و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت با الگوگیری از شهدای جنگ تحمیلی را از برکات دفاع مقدس دانست و افزود: امروز جبهه مقاومت خار چشم دشمنان خارجی و نفوذی‌های داخلی است، امروز اسرائیل و آمریکا از هر زمانی عاجزتر شده و از جهان اسلام سیلی خورده و ضربات سهمگین متحمل شده اند، اگرچه خط و نشان می کشند، اما خود به خوبی می‌دانند، که آمریکا و اسرائیل در برابر ملت بزرگ ایرانی هیچ غلطی نمی‌توانند بکنند.

امام جمعه موفت ورامین در ادامه گفت: رژیم غاصب صهیونیستی، امروز در برابر مقاومت و ایستادگی جهان اسلام و ملت فلسطین به توافق با برخی از دولت‌های به ظاهر اسلامی رسیده اند و گمان می‌کنند، می‌توانند بدین وسیله در عزم و اراده ملت فلسطین و جهان اسلام خللی ایجاد کنند، در حالی که باید بدانند، همانگونه که خائنان به آرمان‌های فلسطین، مانند انورسادات ها به درک واصل شدند، آل خلیفه و سران امارات نیز هیچ محلی از اِعراب نداشته و در صورت استمرار این خیانت‌ها مثل بقیه به زباله دان تاریخ افکنده خواهند شد.

وی بیان بیان کرد: ما امروز از سنگر نماز جمعه به آل خلیفه و سران امارات اعلام می‌کنیم، شما آب در هاون خواهید کوبید و بدانید، چنانچه به ملت‌های مسلمان خیانت کنید، یقیناً گرفتار خشم ملت‌های مسلمان خواهید شد.

محمودی گفت: ما با صراحت اعلام می‌کنیم، از دشمنان بیرونی نمی‌هراسیم و هرگز نگران نیستیم، ولی از نفوذی‌ها و پیاده نظام‌های دشمن باید ترسید، از انحراف اخلاقی، خیانت‌های اقتصادی و عملکردهای ضعیف برخی مسئولان باید ترسید، این چه وضع اقتصادی است و چرا دولت پاسخگو نیست و فقط شعار می‌دهد، این وضعیت اقتصادی با کدام منطق قابل توجیه است، مردم، این عملکرد ناصواب را تقبیح می‌کنند و کسانی که عامدانه به جان مردم افتاده‌اند، را نخواهند بخشید.

وی در پایان افزود: امیدواریم، که در این ماه‌های باقی مانده دولت این کاستی‌ها را تا حدودی جبران کند، که یقیناً قابل جبران نیست.

انتهای پیام/*

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *