امام جمعه موقت ورامین: مجلس یازدهم با روحیه جهادی موانع جهش تولید را برطرف کند

امام جمعه موقت شهرستان ورامین گفت: انتظار می رود که مجلس یازدهم با روحیه جهادی و با این هیئت رئیسه انقلابی ، تجهیزات تولید و رفع موانع را به عنوان اولین اولویت خودشان ببیند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما؛

حجت الاسلام والمسلمین سید محسن محمودی پیش از ظهر پنجشنبه با حضور در شهرک صعنتی سالاریه از ۳ واحد تولیدی بازدید به عمل آورد و طی سخنانی بیان کرد: بسیاری از تولیدکنندگان با انگیزه بالای تولید ، توسعه تولید ، ایجاد اشتغال و سرمایه گذاری های کلان از موانع تولید گلایه مند هستند.

وی ادامه داد: بحث بانک‌ها ، صدور مجوزها و ارائه تسهیلات در حوزه‌های مختلف از دغدغه هایی است که به طور جدی بسیاری از تولیدکنندگان را رنج می‌دهد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران یادآور شد: لذا مجلس به عنوان ناظر بر اجرای قوانین و به عنوان یک جایگاهی که باید سوال بکند و موانع رو در بُعد نظارتی و سطح کلان نظارت کند.

حجت الاسلام محمودی افزود: انتظار می رود که مجلس یازدهم با روحیه جهادی و با این هیئت رئیسه انقلابی ، جهش تولید و رفع موانع را به عنوان اولین اولویت خودشان ببیند.

امام جمعه موقت شهرستان ورامین در پایان سخنان خود خاطر نشان کرد: مجلس باید هر مدیری در هر موقعیتی که ایجاد موانع می‌کند و سنگ‌اندازی انجام می دهد ، به طور جدی با آن جایگاه به عنوان مسئول و مدیر برخورد کنند و روحیه امید و نشاط را در تولید کنندگان تقویت کند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *