امروز بشدت نیاز به نیروها و مدیران جهادی و انقلابی داریم

امام جمعه قرچک گفت: ما امروز بشدت نیاز به نیروها و مدیران جهادی و انقلابی داریم ، خدمت رسانی برای تحقق عدالت و پیشرفت را همگانی کنید ، و با کار جهادی مخلصانه خود نشان دهید که میشود در شرایط سخت بهترین کارها را انجام داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما؛ حجت الاسلام و المسلمین حجت اله اسماعیلی امام جمعه شهرستان قرچک در خطبه های  نماز جمعه این شهرستان اظهار داشت: غدیر، دخالت آشکار نبی اکرم (ص) در امر مدیریت جامعه است ، زعیم جامعه اسلامی باید کسی باشد که به مدیرانش بگوید، مبادا در مسئولیت مدیریت ، سعی در خوردن امکانات و بیت المال داشته باشید.

وی گفت: مسئولان و مدیران جهادی و انقلابی انتخاب کنید تا به دشمن پشت کنند و اعتماد نکنند ، مقام معظم رهبری از دغدغه های مهمش امروز ، عدم اعتماد به دشمن است.

اسماعیلی با اشاره به سخنان رهبر انقلاب، بیان کرد: من بی اعتمادی به استکبار را تکرار می کنم برخی ها این واقعیت را نمی پذیرند، تاریخ برای ما عبرت است ، نمونه اش اعتماد آقای مصدق به آمریکا بود که نتیجه اش کودتای ۲۸ مرداد رخ داد ، این کودتا نتیجه مذاکره ۴۲ روزه آقای مصدق بود، قدرت دینی و مرجعیت دینی را نادیده گرفت به آیت الله کاشانی اعتماد نکرد به دشمن اعتماد کرد.

وی افزود: امروز هم عامل اصلی وجود مشکلات اقتصادی ، اعتماد به دشمن است ، بی توجهی به ظرفیت های داخلی است ، در کشور ما هیچ بن بستی وجود ندارد ، راه حل شکستن تحریم ها سازش با آمریکا نیست ، بلکه محکم تر از گذشته نفرت و قطع هر گونه مذاکره و ارتباط با آمریکاست.

امام جمعه قرچک تاکید کرد: ما امروز بشدت نیاز به نیروها و مدیران جهادی و انقلابی داریم ، خدمت رسانی برای تحقق عدالت و پیشرفت را همگانی کنید ، و با کار جهادی مخلصانه خود نشان دهید که میشود در شرایط سخت بهترین کارها را انجام داد، بگذارید ما مجموعه عظیمی از نسل انقلاب اسلامی را در کشورمان شاهد باشیم که از لحاظ سطح فهم مسائل مدیریتی ، خدمت رسانی ، ایجاد عدالت و قیام به قسط بجایی رسیده باشد که دیگران الگو بگیرند.

وی تصریح کرد: کار جهادی به معنی کار برخاسته از ایمان و به کارگیری همه ظرفیت هاست بدون چشم داشت مادی و بهره های شخصی ، این کار باعث روشنی دل و ذهن و جلب رضایت خداوند می شود. انعکاس مثبت و اقبال و استقبال افکار عمومی جهان نسبت به پیام مقام معظم رهبری به زائران خانه خدا و بیان فلسفه برائت از مشرکین و مستکبرین یکی از برکات اندیشه ولایت است.

اسماعیلی گفت: برائت از مشرکین ، برائت از آمریکاست، برائت از مظلوم کشی و جنگ افروزی است محکوم کردن کانون های تروریسمی است ، نهیب امت اسلامی بر رژیم کودک کش و غاصب صهیونیستی است ، انتقاد شدید به کشورهای مزدور منطقه و خائن جهان اسلام امثال عربستان است ، که به کمک برخی کشورها، امنیت جهان اسلام را به خطر انداخته و به مسلمین ظلم روا داشته ، با حمایت طرح آمریکا یی ، معامله قرن به فلسطین و یمن خیانت کردند ولی جبهه مقاومت پیروز است.

وی افزود: نتیجه پنج سال مقاومت و مجاهدت ، آینده ای روشن و تشکیل دولتی قوی خواهد بود،  رهبر الهی و علوی کار الهی و علوی می کند ، نامه مستکبر را اصلا تحویل نمی گیرد فی المجلس رد می کند ، ولی نامه بندگان صالح خدا و مستضعفین را فی المجلس باز می کند و می خواند و مورد تفقد قرار می دهد.

اسماعیلی خاطرنشان کرد: این ولایت خود ولایت امیر المؤمنین است ، که مجاهدان خدا، و دشمنان باطل احساس می کنند و ابراز می دارند ، ما در داخل چون غرق در رحمت و نعمت ولایت هستیم خیلی متوجه نیستیم ، کاش یکپارچه کشور بویژه مسئولین مطیع این امام و رهبر الهی بودند ، آنوقت زودتر و بهتر به پیروزیهای مختلف دست می یافتیم.

انتهای پیام/س

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *