امروز حمایت از خون حاج قاسم و انتقام سخت از دشمن حضور حد اکثری در انتخابات است

امام جمعه شهرستان قرچک گفت: امروز حمایت از خون حاج قاسم و انتقام سخت از دشمن حضور حد اکثری در انتخابات است، دشمن امید بسته به اینکه مشارکت پائین بیاید و برای خود یک پیروزی می داند، حضور حداکثری اولین وظیفه است، انتخاب اصلح دومین وظیفه .

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما؛ حجت الاسلام حجت الله اسماعیلی امام جمعه قرچک در خطبه  نماز جمعه این هفته شهرستان پس از دعوت خود و همگان به تقوای الهی ضمن تبریک ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا(س) و ولادت امام خمینی (ره) اظهار داشت: فاطمه زهرا(س) در نقش یک رهبر واقعی است، اگر فاطمه ی زهرا (س) مرد بود پیغمبر می شد، این خیلی حرف عجیبی است، روز زن وروز مادر را قدر بدانیم و نقش این دو رسالت را بشناسیم.

 

امام جمعه قرچک گفت:  امروز همه پیروزیها را بخاطر مقاومت بدست آوردیم با ایستادگی و نه گفتن به دشمن زورگو بدست آوردیم، سستی در مقابل دشمن کافر و شیطان از جهل و نادانی است.

 

اسماعیلی افزود: از مسئله تحریم عناصر ضعیف زود می ترسند و سست می شوند، مرفهین و اشراف و سلطنت طلبها جو می دهند که اگر تسلیم نشوید، سازش نکنید بیچاره می شوید، ضرر خواهیم کرد و همه کارها را تعطیل می کنند.

 

وی در ادامه خطبه‌ای نماز جمعه افزود:  اهل سازش ضد انقلاب اند، کاری به ارزشها ندارند، در زمان همه انبیاء این گروه مردم را تحریک کردند.

 

وی تصریح کرد: رهبر انقلابی ما نگاهش، نگاه توحید است، سبک رهبریش، سبک محمدی، علوی، حسینی است. اگر به خدا ایمان داشته باشیم، خداوند دشمن ما را از جایی ضربه می زند که گمان نمی کنید.

 

وی بیان داشت:  امروز در وضعیتی بسر می بریم که شدیداً نیاز به مجلسی انقلابی و قوی داریم، یک مجلس قوی می تواند بر کل کشور تأثیر بگذارد، مجلس قوی، مجلس صالح، سالم جهادی انقلابی است.

 

وی تاکید کرد: افراد اصلح از دیده گاه مقام معظم رهبری دل نبستن به دنیا ، ایمان و توکل بر خدا، تقوا در همه امور، ذلت گریزی واستکبار ستیزی، شجاع و نترس بودن است.

 

وی اظهار کرد: مجلس باید دیدگاهایش دیدگاه حاج قاسم سلیمانی باشد، افتخار به سربازی ولایت را منطق خود بداند، به جا برسد که رهبر فرزانه ولی امرش بفرماید به حاج قاسم به چشم یک فرد نگاه نکنیم ، بلکه به چشم یک مکتب نگاه کنیم، مؤلفه های مکتب سلیمانی را حضرت آقا تبیین کردند که مهمترش اخلاص، پایبندی اکید و همیشگی به شرع، شجاعت، خنثی سازی نقشه های اساسی دشمن، شخصیت انقلابی و فرا خزبی، فداکاری برای مقدسات و حریم های مقدس بودند.

 

امام جمعه شهرستان قرچک در ادامه گفت: امروز حمایت از خون حاج قاسم و انتقام سخت از دشمن حضور حد اکثری در انتخابات است، دشمن امید بسته به اینکه مشارکت پائین بیاید و برای خود یک پیروزی می داند، حضور حداکثری اولین وظیفه است، انتخاب اصلح دومین وظیفه .

 

وی بیان کرد: دنیای اسلام امیدش به مجلس قوی ماست، فلسطین امیدش به مجلس شورای اسلامی است و قاتل معامله قرن مجلس ماست، طرح معامله قرنی که هدفش از بین بردن فلسطین و دشمنی با انقلاب اسلامی است.

 

اسماعیلی در پایان خطبه دوم  گفت: به کاندیداهای شهرستانهای قرچک ، ورامین وپیشوا و مردم شهرستان خواست تا احترام همدیگر را داشته باشند به تخریب یک دیگر تن ندهند ومردم طبق معیارهای مقام معظم رهبری انتخاب اصلح داشته باشند و با حضور گسترده خود در دوم اسفند ماه یک بار دیگر به استکبار ودشمنان انقلاب اسلامی نشان بدهند ما پای انقلابمان خواهیم ماند وادامه دهنده خون شهید سلیمانی وشهدای انقلاب اسلامی هستیم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *