جوادآباد

انتقاد شهروندان جوادآباد به تصمیم شورای شهر/ انتخاب شهردار غیر بومی به مدت یک سال صدمات زیادی را به شهر وارد می کند

مهدی عرب علیدوستی یکی از جوانان جوادآباد گفت: آقای دانایی فرد یکی از شهروندان جوادآباد است و به همین دلیل نیز هم نسبت به مشکلات شهر و هم امکانات و پتانسیل های شهر اشراف کامل دارد, به همین دلیل می تواند خدمات بهتری نسبت به گزینه های دیگر به مردم شهر جوادآباد ارائه کند. چندی […]

مهدی عرب علیدوستی یکی از جوانان جوادآباد گفت: آقای دانایی فرد یکی از شهروندان جوادآباد است و به همین دلیل نیز هم نسبت به مشکلات شهر و هم امکانات و پتانسیل های شهر اشراف کامل دارد, به همین دلیل می تواند خدمات بهتری نسبت به گزینه های دیگر به مردم شهر جوادآباد ارائه کند.

چندی پیش بود که در رسانه های محلی اعلام شد مهدی کچویی استعفای خود را برای منصب شهرداری یکی دیگر از شهرستان های استان تهران تقدیم شورای شهر جوادآباد کرده است و اعضای شورای شهر نیز با آن موافقت کردند.جوادآباد

بعد از این خبر بود که اعضای شورای شهر برای انتخاب شهردار جدید به تکاپو افتادند و رایزنی های گوناگونی با افراد مختلف شد تا اینکه نام حمید دانایی فرد کارمند نمونه شهرداری جوادآباد و از اهالی این شهر را به عنوان سرپرست شهرداری جوادآباد به استانداری اعلام کردند.

روزها و هفته ها گذشت و شهروندان جوادآبادی همچنان منتظر بودند تا حکم شهردار شدن دانایی فرد به مجموعه فرمانداری, بخشداری و همچنین شهروندان جوادآباد ابلاغ شود.

بعد از اینکه حدود شش ماه از حکم سرپرستی دانایی فرد گذشت و حکم قطعی به وی ابلاغ نشد و به تبع این امر مشکلاتی نیز برای شهر جوادآباد به وجود آمد, برخی دلسوزان شهر مانند امام جمعه بخش جوادآباد تذکرات مختلفی را به مسئولین امر دادند.

بعد از اینکه تذکرات در محافل خصوصی کارساز نشد, حجت الاسلام حسینی امام جمعه جوادآباد در خطبه های دو هفته گذشته نماز جمعه جوادآباد به صورت رسمی این نارضایتی را بیان کرده و از مسئولین امر خواست تا روند انتخاب شهردار جوادآباد را تسریع بخشند.

این سخنان امام جمعه جوادآباد کارساز شده و استاندار تهران دستور سرعت بخشیدن به روند انتخاب شهردار را به مسئولین شهرستانی ابلاغ کرد که به تبع آن اعضای شورای شهر جوادآباد بعد از ساعت ها جلسه در شورای شهر, محمد خانی را به عنوان شهردار جوادآباد انتخاب کردند.

این اتلاف زمان برای انتخاب شهردار و همچنین انتخاب شهردار غیر بومی برای شهر جوادآباد نگرانی هایی را در بین عموم شهروندان جوادآبادی به خصوص جوانان به وجود آورده است.

میلاد تورانیان یکی از جوانان شهر جوادآباد طی مصاحبه با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما می گوید: نماینده های مردم در شورای شهر در زمان انتخابات در محافل و جلسات مختلف اعلام کردند که می خواهند به مردم شهر خدمت کنند و برنامه های مختلفی نیز در همین راستا دارند.

وی ادامه داد: یکی از خدماتی که اعضای و نماینده های مردم در شورای شهر می توانند انجام دهند انتخاب سریع و دقیق فردی به عنوان شهردار برای شهر جوادآباد است.

تورانیان تصریح کرد: اعضای شورای شهر باید فردی را انتخاب کنند که در انجام وظیفه خود دقت لازم را داشته باشد و از رسیدگی به امورات مردم و همچنین نظارت بر روند این رسیدگی فرو گذار نباشد.

مهدی عرب علیدوستی یکی دیگر از جوانان جوادآباد به خبرنگار ورامین ما گفت: از اعضای شورای شهر توقع داشتیم تا بعد از اعلام حکم سرپرستی آقای دانایی فرد, پیگیری های لازم برای ابلاغ حکم قطعی این شهردار بومی جوادآباد داشته باشند .

وی خاطر نشان کرد: آقای دانایی فرد یکی از شهروندان جوادآباد است و به همین دلیل نیز هم نسبت به مشکلات شهر و هم امکانات و پتانسیل های شهر اشراف کامل دارد, به همین دلیل می تواند خدمات بهتری نسبت به گزینه های دیگر به مردم شهر جوادآباد ارائه کند.

محمد کرمانی از دیگر جوانان شهر جوادآباد می گوید: اعضای محترم شورای شهر ماه ها است که قرار است یک شهردار برای شهر جوادآباد انتخاب کنند.

وی ادامه داد: بعد از گذشت شش ماه از حکم سرپرستی آقای دانایی فرد, هم اکنون و بعد از دستور استاندار, اعضای شورای شهر فردی غیر بومی را به عنوان شهردار معرفی کرده اند.

کرمانی تصریح کرد: با توجه به اینکه تنها چند ماه تا انتخابات دور بعد شورای شهر باقی مانده است و از سوی دیگر نیز ماه ها قبل از انتخابات, اعضای شورای شهر بیشترین زمان را برای انجام فعالیت های انتخاباتی خود می گذارند, انتخاب فردی غیر بومی به عنوان شهردار شهر جوادآباد می تواند لطمات بسیار زیادی را به شهر و شهروندان جوادآباد وارد آورد.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۶ دیدگاه

 1. شهروند پاسخ

  باسلام ما شهروندان شهر جواداباد دیگه خسته شدیم ازاین همه سیاست بازیهای شورای شهر . ما که یادمان نرفته شعارهای انتخاباتی شما را ؟ تاکی می خواهید مسئولیت کلیدی شهر رادست افراد غیر بومی بسپارید وهر سال به جای پیشرفت شهر پسرفت کنیم شهر را به خاطر لج بازیها ومنیت ها نابود کردید دیگه بسه… شما که نماینده مردم شدید آیا برای انتخاب شهردار با مردم هم مشورت کردید مگر مردم درخواست تسریع حکم برای سرپرست شهرداری آقای دانایی فر نخواستند پس کو آن عهدی که با مردم بستید شما ترس از انتخابات آتی شوراها رو دارید شما به مردم این شهر بی احترامی کردید باید برای مردم توضیح دهید …..

 2. تاجيك پاسخ

  آقای خانی شخصی متعهد و دارای سابقه درخشان خدمتی است تعصبی فکر نکنید .

 3. م. تاجيك پاسخ

  آقای محمد خانی دارای تجارب درخشان خدمتی و فردی متخصص و متعهد می باشند و به نظر بنده می توانند فردی اثرگذار در منطقه و مثمر ثمر باشند . انشااله

 4. mohyedin پاسخ

  برادر محمد خانی دارای تخصص و تجربه لازم در امر امور شهری و از پرسنل زحمتکش شهرداری می باشد.

 5. اردستانی پاسخ

  جوادآباد رو جوادآبادی ها باید آباد کنند نیروی متخصص ومتعهد ونخبه کم ندارد فقط باید همت کنند و ووحدت داشته باشند , وشورای شهر به خواسته های مردم احترام بگذارند ازشورای شهر گله مند هستم تاکنون چند نشست با جوانان متخصص ومتعهد شهر داشته اند چند نشست با بزرگان وریش سفیدان شهر داشته اند . چرا خودمون روباور نداریم چرا اهل عمل نیستیم سال به سال شهردار داره عوض میشه چرا باید اینجور باشه یا مردم رو راست باشید

 6. اردستانی پاسخ

  جناب اقای تاجیک شخصیت آقای خانی محترم است برداشت شما از انتقادات مردم اشتباه هست / تعصبی فکر نکنید/مردم جواداباد باید نگران شهر باشند چند سال است که پیشرفت شهر جوادابادبه کندی صورت میگیرد چقدر امام جمعه محترم به مسولین شهر توصیه کردند تذکر دادند باید مردم هم نگران شهرشون باشند.شهردار یک سال خدمت یعنی چی چقدر ضربه به شهر ومردم می خورد