انهدام باند سارقین موتورسیکلت در شهرستان قرچک

فرمانده انتظامی شهرستان قرچک از انهدام و دستگیری اعضای باند سارقان موتورسیکلت در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما؛سرهنگ نجم الدین مرادی در جمع خبرنگاران ، در تشریح جزئیات این خبر گفت: در پی کشف یک موتورسیکلت و ۵ دستگاه دوچرخه سرقتی از شخصی در محل جمعه بازار این شهرستان ، بررسی موضوع در دستور کار ماموران انتظامی کلانتری ۱۲ زیباشهر شهرستان قرار گرفت.

 

وی افزود: مأموران  با جمع آوری سرنخ های موجود و اعترافات مالخر و انجام یک اقدامات اطلاعاتی محل اختفاء سارقان را شناسایی و دستگیری آنها را در دستور کار قرار دادند.

 

فرمانده انتظامی شهرستان قرچک اظهارداشت: سرانجام با هماهنگی قضائی طی یک عملیات هماهنگ و غافلگیرانه ۲ نفر در محل دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه آنها یک دستگاه موتورسیکلت مسروقه کشف شد.

 

سرهنگ مرادی تصریح کرد: این متهمان که پس از انتقال به مقر و روبه رو شدن با ادله پلیس چاره ای جز اعتراف به فعالیت بزهکارانه خود نداشتند، در بازجویی های تکمیلی به سرقت ۴ دستگاه موتورسیکلت اعتراف و عنوان کردند موتورسیکلت ها را از تهران بزرگ سرقت کرده و برای خرید و فروش به شهرستان قرچک انتقال می دادند.

 

فرمانده انتظامی شهرستان قرچک ضمن اشاره به ادامه تحقیقات در این خصوص و شناسایی مالباختگان، به شهروندان توصیه کرد: به هشدارهای پلیسی، در خصوص پیشگیری از سرقت خودرو و موتورسیکلت توجه داشته باشند و وسایل نقلیه خود را به تجهیزات ایمنی از قبیل قفل مرکزی، دزدگیر، قفل پدال، قفل فرمان و قفل زنجیر مجهز کنند تا امکان سرقت از سارقان سلب شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *