ایجاد ناامنی در کشورهای مقاومت نقشه شیطان بزرگ است

امام جمعه قرچک گفت: ایجاد ناامنی در کشورهای مقاومت نقشه شیطان بزرگ است، حمله به کنسولگری ایران در کربلا توسط عوامل آمریکا و انگلیس و فرانسه بوده است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما؛ حجت الاسلام و المسلمین حجت اله اسماعیلی امام جمعه شهرستان قرچک در خطبه های  نماز جمعه این شهرستان اظهار داشت: به رونق تولید بهاء بدهیم، دنبال تصویب FATF  نباشید ، این طرح تکه بزرگی است و دشمن نقشه دارد.

وی گفت: منع مذاکره با آمریکا به نظر مقام معظم رهبری خروجی  ارزشمندی دارد، بستن راه نفوذ مجدد، اثبات اقتدار ایران، فروریختن ابهت پوشالی آمریکا هینه های مقاومت بسیار کمتر از ساش است ، طرح موضوع هزینه های چالش و ساش توسط حضرت آقا بخاطر جلو گیری از غلبه گفتمانی است ، زبونانه و ذلیلانه که عده ای دنبال آنند.

اسماعیلی بیان کرد: از روز اول  تعبیری بکار بردند، در نرمش قهرمانه برای ایجاد فرصت است جهت غلبه بر دشمن، ولی در نرمش زبونانه، فرصت برای فرار و عقب نشینی و شکست است، در چالش عقلایی و منطقی و حکیمانه، سرمایه های مختلف چه مادی، چه معنوی تأمین خواهد شد، نتیجه مقاومت در برابر چالش آینده سازی است ولی سازش آینده سوی است.

وی تاکید کرد: ما مقاومت را ۸ سال تجربه کردیم و پیروز شدیم، زمانی که همه دنیا می گفت آمریکا، امروز هم تجربه نشان می دهد آمریکا و سه کشور اروپایی بنا ندارد به تعهداتشان عمل کنند دنبال نقشه های شیطانی خودشان هستند ، فتنه گری فرانسه بیش از پیش روشن شده است.

امام جمعه قرچک تصریح کرد: ایجاد ناامنی در کشورهای مقاومت نقشه است، حمله به کنسولگری ایران در کربلا توسط عوامل آمریکا و انگلیس و فرانسه بوده است، بزرگان کربلا سریع موضع گرفتند که کار مردم عراق و کربلا نبوده، عامل اصلی و مزدور آنها هم دستگیر شده اس ، یک روحانی نمای فتنه گر که نماد شیعه انگلیسی است ، خود را به سید حسنی لقب داد و ادعای ارتباط با امام زمان(عج) داشته است، گفته مراجع شیعه باید ترور شوند ، ایران پرچمدار دفاع از حق و اهل حق است، رسالت ایجاد امنیت برای جوامع اسلامی را بعهده دارد، لذا عمق راهبردی مقاومت برای همین هدف مطرح شد  عمق راهبردی ایران اسلامی تمایزاتی دارد نسبت به دیگر کشورهای اسلامی ، مؤلفه های عمق راهبردی ایران اسلامی است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: دستگاه قضایی که رضایت اکثر مردم را جلب و امیدوار کرده است، آنهایی که قوه قضائیه را تخریب می کنند دو خصوصیت یا ناسالم اند و می ترسند و یا خیر خواه مردم نیستند در برابر حقوق مردم هیچ مسئولیتی را نمی پذیرند، وزارت اطلاعات اعلام آمار داده که اکثریت مردم رضایت دارند، عده ای از خود دولت، مخالف و منکراند.

انتهای پیام/س

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *