اینکه گفته می‌شود بودجه در دست ما نیست کلام تفرقه اندازی است/ رهبر ۱۰ سال است که به مشکلات اقتصادی اشاره دارند

نماینده منطقه ورامین گفت: دخل و خرج کشور در دست دولت است که لایحه آن را در قالب طرح بودجه نوشته و به مجلس می دهد به همین دلیل نمایندگان مجلس اجازه تغییر در آن را ندارند.   سید حسین نقوی حسینی نماینده شهرستان های قرچک، ورامین و پیشوا در مجلس شورای اسلامی در جلسه […]

نماینده منطقه ورامین گفت: دخل و خرج کشور در دست دولت است که لایحه آن را در قالب طرح بودجه نوشته و به مجلس می دهد به همین دلیل نمایندگان مجلس اجازه تغییر در آن را ندارند.

 

سید حسین نقوی حسینی نماینده شهرستان های قرچک، ورامین و پیشوا در مجلس شورای اسلامی در جلسه ستاد ساماندهی شئون فرهنگی که صبح امروز با حضور ائمه جمعه خیرآباد، جوادآباد و ورامین و همچنین مداحان، هیئت امنای هیئت، رئیس اداره ارشاد و دیگر مسئولین شهرستان ورامین در ستاد تبلیغات اسلامی ورامین برگزار شد گفت: جمهوری اسلامی ایران دارای دشمنان قسم خورده ای است که با همه ظرفیت‌ها و امکاناتشان استفاده کرده و بدون تعارف علیه این نظام اقدام می کنند.

وی خاطر نشان کرد: دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران اعلام کرده اند که جمهوری اسلامی ایران تمام برنامه ریزی های منطقه را بهم ریخته است به همین دلیل باید آن را نابود کرد که یکی از برنامه های بزرگ و برنامه ریزی شده آنها همین داعش بود که دیگر سرزمین جغرافیایی ندارد.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: دشمنان ما با سایت فوردو و کلاهک هسته ای مشکل ندارند بلکه آنها با یا حسین و خیمه حضرت اباالفضل مشکل دارند هر چند که اعلام می کنند که پرونده هایی را به شورای امنیت می برند.

نقوی اظهار داشت: آنها می دانند آنهایی که هسته ای درست می کند و موشک می سازد در هیئت‌ها بزرگ شده است و تمام تهاجم خود را به سمت آنجایی که این انسان ضد سلطه را پرورش می دهد گرفته اند.

نماینده منطقه ورامین تصریح کرد: همه ما موظف هستیم که رشد جامعه متعالی را آماده کنیم و این اساس کار ما باید باشد.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کشور مشکلاتی دارد و نمی‌توان آن را پنهان کرد، گفت: ۱۰ سال است که کشور با رکود مواجه است و مشکلات اقتصادی وجود دارد و مردم نیز در همین فضای واقعی زندگی می کنند.

وی اظهار داشت: طی دو سال اخیر روزی ۳ گروه روبروی مجلس شورای اسلامی تجمع کرده و خواستار رسیدگی به مشکلاتشان است که این افزایش تجمعات نشان از بطن جامعه و مشکلات کف جامعه است.

نقوی خاطر نشان کرد: هیئت‌های خارجی با سفرای ما شرط می‌گذارند که اگر با رهبر ایران دیدار می کنیم به ایران سفر می کنیم در غیر اینصورت به ایران سفر نمی کنیم و این نشان از درایت ایشان است و در زمینه اقتصاد نیز ثابت کرده اند که از ۱۰ سال قبل مراقب هستند و هر سال را با نام اقتصاد مقاومتی نامگذاری کرده اند.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی افزود: بودجه سال ۹۷ که در همین شرایط وارد مجلس شد در راستای اقتصاد مقاومتی نیست که از نمونه آن بنزین ۱۵۰۰ تومن است که باعث جنگ روانی در بین مردم است.

وی با بیان اینکه مگر نمی گویید که تورم زیر ۱۰ درصد است ولی در بنزین افزایش ۵۰ و در گازوئیل افزایش ۱۰۰درصدی داریم، افزود: موسسات مالی که قطعاً بانک مرکزی در آن مقصر است زیرا ناظر در حوزه مالی و بانکی است و بانک مرکزی باید در آن نظارت کند.

نماینده منطقه ورامین بیان کرد: هیچکس حق ندارد که اعتراضات به حق را محکوم کند ولی این را می‌دانیم که دشمنان برنامه ریزی شده داریم که روز دوم اعتراضات وارد میدان شدند.

نقوی خاطر نشان کرد: در عالی ترین سطح مذاکرات که برجام بود ۴ نفر جاسوس حضور داشت یعنی مسئله نفوذ که رهبر معظم انقلاب اسلامی بارها به آن تذکر دادند وجود داشته و دارد.

وی تصریح کرد: ۷۰ توافقی که آقای روحانی در برجام توافق کرد هیچکدامش اجرایی نمی شود زیرا قانون منع گذرنامه علیه ایران اجرایی شده است و هیچکس اصلاً به ایران نمی آید.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: دشمنان می دانند که صنعت موشکی ما بسیار دقیق و قوی است و از همین مسئله نیز بسیار می ترسند.

نقوی با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب اسلامی مطالب را از سال ها قبل گفته است، گفت: نمایندگان مجلس، قوه قضائیه و قوه مجریه باید اقدامات مناسب انجام می دادند تا این مشکلات به وجود نیاید و این مشکلات هیچ ارتباطی به رهبرمعظم انقلاب اسلامی ندارد.

نماینده منطقه ورامین افزود: دشمنان به دنبال کادرسازی هستند و هیچ زمانی افرادی مانند رجوی و پهلوی و دیگر افراد وارد صحنه نمی شوند زیرا می دانند که در بین مردم هیچ جایگاهی ندارند بلکه در حال کادرسازی هستند.

وی خاطر نشان کرد: در عربستان سعودی که مردمشان اصلاً انتخابات را به چشم ندیده اند امروز از حقوق ملت ایران صحبت می کنند و از سوی دیگر نیز جواب به حق مطالبه مردم یمن را با موشک می دهد.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی افزود: باید هماهنگی های بیشتری بین مسئولین باشد تا بتوانیم مردم را به درستی هدایت کنیم تا از فتنه ها جلوگیری شود.

وی بیان کرد: در این دولت زمانی که به مشکلات مالی برخورد می کنند به سراغ نهادهای فرهنگی می روند و از بودجه های این نهادها کم و حذف می کنند ولی به سراغ حقوق های نجومی و نهادهای دیگر نمی روند.

نماینده منطقه ورامین اظهار داشت: دخل و خرج کشور در دست دولت است که لایحه آن را در قالب طرح بودجه نوشته و به مجلس می دهد به همین دلیل نمایندگان مجلس اجازه تغییر در آن را ندارند.

نقوی پس از بیان آنکه، اینکه اعلام می شود که بودجه در دست ما نیست کلام تفرقه افکنی است، گفت: حتی پس از تصویب نیز خزانه می تواند پول را پرداخت نکند.

وی تصریح کرد: این دولت انتخاب مردم است پس افرادی که به این دولت رای داده اند در حالی که در زمان انتخابات بارها مشکلات را به آنها اعلام کرده ایم، امروز نباید به مشکلات اقتصادی موجود اعتراضی داشته باشند چون از قبل به آنها اعلام کرده بودیم.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *