باید در حوزه مطالبات مردمی و اجتماعی از نماینده منتخب مجلس تعارف را کنار بگذاریم

امام جمعه موقت ورامین گفت: ما باید در حوزه مطالبات مردمی و اجتماعی که وظیفه یک نماینده است تعارف را کنار بگذاریم و این کار را دنبال کنیم و مردم باید از رای خود پاسداری کنند و رسانه‌ها که حلقه واصل بین مردم و مسئولین هستند به طور مداوم مطالبه‌گری داشته باشند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما؛ حجت‌الاسلام سید محسن محمودی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره به مطالبات مردم از نمایندگان منتخب مجلس یازدهم بیان کرد: طبیعی است نمایندگانی که با طرح شعار‌هایی، رأی مردم را جمع‌آوری کردند باید بعد از ورود به مجلس به وعده‌های خود عمل کنند.

وی افزود: متاسفانه تجربه‌ی گذشته در دولت و موارد دیگر نشان می‌دهد افراد با برنامه‌های خود رای جمع آوری کردند و بدون نظارت جدی برخلاف آن‌ها عمل کردند این تجربه تلخی است که ذائقه مردم ما را تلخ کرده و همیشه باعث آزردگی آن‌ها شده است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران با بیان اینکه ما باید از گذشته عبرت بگیریم گفت: رسانه‌ها و صدا و سیما باید در مطالبه‌گری از نمایندگان مجلس بی تعارف عمل کنند بسیاری از رسانه‌های ما متاسفانه گرفتار تعارف هستند. در حالی که رسانه‌ها باید فارغ از این تعلقات، از دولت تا مجلس و سایر مجموعه‌هایی که مسئولیت خدمت به مردم را پذیرفته‌اند باید برنامه‌ها و شیوه کار آن‌ها و شعارهایشان در طول چند سالی که مسئول هستند را رصد کنند و هر جا نماینده‌ای کم کاری کرد به طور جدی با افکار عمومی با آن مواجه شوند.

حجت‌الاسلام محمودی گفت: ما باید در حوزه مطالبات مردمی و اجتماعی که وظیفه یک نماینده است تعارف را کنار بگذاریم و این کار را دنبال کنیم و مردم باید از رای خود پاسداری کنند و رسانه‌ها که حلقه واصل بین مردم و مسئولین هستند به طور مداوم مطالبه‌گری داشته باشند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *