با فیس بوک چه کنیم؟

مطلبی را در یکی از سایت های پر طرفدار کرمانی  به این مظمون که از کاربران خود خواسته بود تا نظر بدهند که آیا حضور  آدمهای ارزشی در  شبکه های اجتماعی  نظیر فیس بوک خوب  است یا بد؟ عده ای از کاربران نظر دادن  و گفتند که به هیچ عنوان درست نیست ما وارد شویم. […]

مطلبی را در یکی از سایت های پر طرفدار کرمانی  به این مظمون که از کاربران خود خواسته بود تا نظر بدهند که آیا حضور  آدمهای ارزشی در  شبکه های اجتماعی  نظیر فیس بوک خوب  است یا بد؟

عده ای از کاربران نظر دادن  و گفتند که به هیچ عنوان درست نیست ما وارد شویم. این درست که فیس بوک هدفی جز نابودی نسل امروز بشر ندارد. آنها از پیشرفته ترین نیاز بشری سواستفاده کردند  و با امکانات و سرمایه گذاری خیلی عظیم  مقاصد خودشان را دنبال می کنند.

دشمن ۱۰ سال  قبل از شروع به کار فیس بوک(۲۰۰۴)   Database آن را آماده کرده بود. شبکه اجتماعی که یک پنجم پهنای باند آمریکا را استفاده می کند. دشمن برنامه ریزی خیلی وسیعی را از مدتها قبل  برای سلطه بر جهان انجام  داده ،متاسفانه در خیلی از جاهها هم موفق بوده است. امروز هر کجا میرویم  صحبت از فیس بوک است.

فیس بوکی که  آمار ایرانیها برخلاف همه جای دنیا تصاعدی  بالا میرود. اگر در پروفایل ایرانیها نگاهی بیاندازیم  میبینیم که  تمام اطلاعات خود را از خصوصی ترین  جنبه شخصی خود  گرفته  تا عمومی ترین جنبه زندگی  را جا دادن. الان اگر دشمن بخواهد کاری انجام  دهد  خیلی راحت می تواند بفهمد  که نظر ایرانیها در مورد آن موضوع چیست؟آیا می تواند موفق بشود  یا خیر؟

تمامی علایق و سلایق  ۱۵ میلیون کاربر ایرانی  (عضو فیس بوک) که نمونه ای  از جامعه ایرانی هستند  را می داند. ولی با تمامی این اوصاف  نظر آیت الله خامنه ای این است که ما باید از امکاناتی که دشمن برای ما آماده کرده  برضد خودش استفاده کنیم. آقا فرمودند ما باید این کار را بکنیم و وارد این حوزه شویم و به نفع خودمان استفاده کنیم.

مدتی را در شیراز سپری کردم. حتما همه آنهایی که قبلا به شیراز سفر کرده اند آوازه و شهرت تپه الله اکبر را شنیده بودند،  نه به خاطر خوش آب و هوا بودن. نه به خاطر وضعیت بی بندو باری این مکان و اختلاط آزاد دختر و پسر. به همین دلیل هیچ بچه حزب الهی و ارزشی جرات نداشت به آنجا برود. یک روز یک نفر پیشکسوت از یادگاران جنگ پیدا شد نظری داد همه قبول کردند و خوشبختانه با موفقیت هم روبرو شد. گفت چرا شما باید هر جایی را خالی کنید تا پاتوق آدمهای  بی بند و بار بشود؟ چرا ما باید صحنه را برای آنها خالی کنیم؟ چرا آنها به خاطر ما فرار نکنند؟

شما باید با قدرت حضور پیدا کنید که  آنها نگویند همه چیز متعلق به ما است ، ما اکثریتیم. اتفاقا از آن روز به بعد  آن تپه پاتوق  آدمهای ارزشی و خانواده های آنها  شد. خوشبختانه بنیاد حفظ اثار شهدای  شیراز هم پا پیش گذاشت و چند از شهدای عزیز گمنام را هم آنجا دفن کرد. حالا مصداقش اینجاست. ما باید با قدرت در فیس بوک حضور پیدا کنیم تا آنها فکر نکنند فقط خودشان هستند. باید با اکثریت خودمان نظرات خودمون را به گوش همه برسانیم. ما باید بر افکار تسلط پیدا کنیم نه دشمن.

دشمن دارد برای ما به اصطلاح حمالی می کند.هر روز به امکانات زیرساختی و نرم افزاری خود می افزاید. اگر ما وارد این فضا نشویم او از این فضا استفاده می کند. هر روز به  تعداد کاربران فیس بوک  از ایران اضافه می شود  ولی واقعا چند نفر از آنها ارزشی هستند .متاسفانه در این جنگ  تنها دشمن خارجی نداریم. بعضی آقایان نظیر هاشمی  رفسنجانی دانسته یا نادانسته از فیس بوک تعریف می کنند و تمامی طرفداران خودشان را هدایت می کنند به این میدان. ما اگر می خواهیم  در این میدان بجنگیم باید خودمان را مجهز کنیم.

هیچ موقع کسی بدون سلاح  در جبهه وارد خط مقدم نمی شود. یکی از سلاح های ما به گفته حضرت آقا استفاده از همین امکانات است.  حداقل  کاری که میتوانیم انجام دهیم این است  که ما می توانیم  با اکثریت خودمان  نظرات و تفکرات را عوض کنیم. والله این یک جنگ تمام عیار است و به گفته خداوند پیروزی از آن ما است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *