نماز جمعه

برخی بی‌تدبیری‌ها تولیدکنندگان را دچار مشکل کرده است

امام جمعه موقت ورامین گفت: بر اثر برخی بی‌تدبیری‌ها تولیدکنندگان دچار مشکل جدی شده‌اند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما؛حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحسن محمودی ظهر امروز در حاشیه بازدید از واحدهای تولدی شهرستان ورامین اظهار کرد: مشکل عمده تولیدکنندگان دام، تأمین نهاد‌های دامی است که متاسفانه برخی از تولیدکنندگان را زمین‌گیر کرده است.

 

امام جمعه موقت شهرستان ورامین با اشاره به ظرفیت بالای تولید دام در دشت ورامین گفت: متأسف هستیم به جای اینکه در سال جهش تولید در این زمینه اتفاق خوبی بیفتد، بر اثر برخی بی‌تدبیری‌ها تولیدکنندگان دچار مشکل جدی شده‌اند.

 

محمودی ادامه داد: برخی از تولیدکنندگان می‌گویند ما پول مربوط به تأمین نهاد دام را واریز کرده‌ایم، ولی ماه‌ها می‌گذرد که به ما تحویل داده نشده است و می‌گویند به دام بگوید صبر کنند؛ آقایان مسئول با روحیه جهادی مسئولیت شرعی، قانونی و انقلابی خودتان عمل کنید.

 

وی افزود: مسئولان امر نباید برای رسیدگی به تولید، ساعت اداری بشناسند؛ باید مسئولان مرتبط اعم از اجرایی، غیر اجرایی و نمایندگان مجلس، کارخانه به کارخانه، شرکت به شرکت و دامداری به دامداری سر بزنند و همان جا به مشکل تولیدکنندگان رسیدگی کنند و مرهم‌گذار درد آن‌ها باشند.

 

امام جمعه موقت ورامین اضافه کرد: به لطف الهی، تولیدکنندگان با قوت و صلابت در میدان تولید حاضر هستند و هرگونه سنگ‌اندازی و سهل‌انگاری خیانت به کشور محسوب می‌شود و قطعاً نظام اسلامی در این عرصه هم با رهنمودهای مقام معظم رهبری سر بلند خواهد آمد.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *