برگزاری نماز جمعه ۳۰خرداد در ۱۸ پایگاه استان تهران

نماز جمعه فردا ۳۰ خرداد در ۱۸ پایگاه استان تهران برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما؛ نماز جمعه این هفته ۳۰خرداد ماه علاوه بر مناطق سفید، در مناطق زردی که مسئولان ذی ربط و دستگاه های تخصصی برای اجرای پروتکل های بهداشتی در مصلی ها آمادگی داشته باشند، برگزار خواهد شد.

 

بر این اساس ضمن رعایت دقیق دستورالعمل های بهداشتی و مراقبت از سلامتی هموطنان و با هماهنگی کامل ستاد ملی مقابله با کرونا، ۳۰خرداد ماه در مجموع، ۱۸ نمازجمعه در استان تهران اقامه خواهد شد.

 

در استان تهران ۳۸پایگاه نماز جمعه وجود دارد که در ۲۰نقطه به دلیل مهیا نشدن شرایط برگزاری، اقامه نمازجمعه در این نقاط این هفته نیز پس از ۱۶ هفته تعطیلی برگزار نخواهد شد.

 

در استان تهران بر اساس اعلام مسئولین ستادهای نماز جمعه در شهرستان ها؛ این هفته در شهرهای باقرشهر، گلستان، شریف آباد، پاکدشت، پردیس، ورامین، پیشوا، جوادآباد، خیرآباد، دماوند، رودهن، خاورشهر، چهاردانگه، احمد آباد، اسلامشهر، واوان، رودبار قصران و لواسانات نماز جمعه اقامه خواهد شد.

 

نماز جمعه در این شهرها با رعایت اصول بهداشتی برگزار می شود که بر این اساس محل مصلی ها ضدعفونی شده، خطبه ها کوتاه خواهد بود و بایستی نمازگزاران مهر، سجاده و وسایل شخصی به همراه داشته باشند.

 

انتهای پیام/

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *