برگزاری نمایشگاه ادوات و مهمات جنگی در ورامین

فرمانده سپاه امام حسین (ع) ورامین گفت: یکی از کلیدی ترین برنامه ها در چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس، کاروان های نمادین دفاع مقدس و مقاومت است که این کاروان ها با خودروهایی که باهیبت خودروهای عملیات های دفاع مقدس آراسته شده است به نمایش عموم مردم گذاشته می شود.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما؛سرگرد سعید تاجیک در تشریح برنامه های هفته دفاع مقدس در شهرستان ورامین در جمع خبرنگاران اظهار کرد: یکی از کلیدی ترین برنامه ها در چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس، کاروان های نمادین دفاع مقدس و مقاومت است که این کاروان ها با خودروهایی که باهیبت خودروهای عملیات های دفاع مقدس آراسته شده است به نمایش عموم مردم گذاشته می شود.

 

وی افزود: این کاروان ها با صوت و ایستگاه صلواتی و مینی بوس های دهه ۶۰ که یک دسته از بسیجیان ملبس به لباس بسیجی است بصورت نمادین اعزام به جبهه ها صورت می گیرد.

 

فرمانده سپاه ورامین گفت: این عزیزان در قالب کاروان های نمادین دفاع مقدس در مدارس، بوستان ها، امامزاده ها و گلزار شهدا حضور پیدا می کنند و علاوه بر آن هیبتی که دارند به اجرای راوی گری خاطرات دفاع مقدس، اجرای سرود و به اجرای تئاتر دفاع مقدس می پردازند که تعداد این کاروان ها تا کنون در شهرستان ۹ کاروان است که در بلوک های ۸ گانه ای که در سطح شهرستان مشخص شده در طول هفته دفاع مقدس در زمان های پیک تردد شهروندان در مناطق مختلف از خیرآباد تا جواد آباد به اجرای برنامه خواهند پرداخت.

 

وی بیان کرد: برنامه های متنوع دیگری نیز در شهرستان برگزار می‌شود از جمله آبروی محله درب منازل شهدا که در طول هفته دفاع مقدس نیز این برنامه ها به امید خدا ادامه خواهد داشت.

 

تاجیک خاطرنشان کرد: این نمایشگاه‌ها و این برنامه‌ها و کاروان‌های دفاع مقدس باعث می‌شود بتوانیم فرهنگ ایثار و شهادت را از نسل گذشته به نسل آینده منتقل کنیم.

 

وی در پایان گفت: در هشت سال دفاع مقدس به دنیا ثابت کردیم که محکم و استوار در راه این انقلاب، اسلام و قرآن ایستاده ایم و درباره زورگویی ها و زیاده‌خواهی مستکبرین سر تعظیم فرود نیاورده و نمی آوریم و نخواهیم آورد.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *