بودجه تعریض جاده های آبباریک و جوادآباد به ورامین پرداخت می شود/ جلسه برطرف شدن مشکلات پل امام رضا(ع) برگزار خواهد شد

نماینده شهرستان های قرچک، ورامین و پیشوا در مجلس شورای اسلامی گفت: در این صورت جلسه آمده است که این پروژه مترو باقی بماند و مترو حومه ای اجرا شود و واگن و ایستگاه های آن نیز واگن و ایستگاه مترو باشد و زیرساخت ها و ریل گذاری مترو صورت گیرد و از دو ایستگاه […]

نماینده شهرستان های قرچک، ورامین و پیشوا در مجلس شورای اسلامی گفت: در این صورت جلسه آمده است که این پروژه مترو باقی بماند و مترو حومه ای اجرا شود و واگن و ایستگاه های آن نیز واگن و ایستگاه مترو باشد و زیرساخت ها و ریل گذاری مترو صورت گیرد و از دو ایستگاه نیز به شبکه مترو تهران متصل شویم.

دکتر سید حسین نقوی حسینی نماینده شهرستان های قرچک، ورامین و پیشوا در مجلس شورای اسلامی طی مصاحبه اختصاصی با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلنقوی در حال مصاحبهی ورامین ما گفت: در پی تذکری که هفته گذشته اینجانب از طریق تریبون مجلس شورای اسلامی به وزیر راه و شهرسازی مبنی بر اینکه ایشان طی ماه های گذشته به ورامین سفر کرد و در مقابل دوربین رسانه ملی اعلام کرد که اعتبار لازم برای تکمیل پروژه تعریض جاده ورامین به آبباریک و همچنین ورامین به جوادآباد را به ۲۰میلیارد تومان اختصاص خواهد داد چرا عملی نشده است، این بازدید صورت گرفت.

 

نماینده شهرستان های قرچک، ورامین و پیشوا در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در پی این تذکر معاون وزیر راه به همراه معاون راه آهن جمهوری اسلامی ایران و مدیران راه استان سفری به ورامین داشتند و از پروژه های مترو، پل امام رضا(ع) و پل ۱۵ خرداد بازدید داشتند تا علل توقف این پروژه ها را بررسی کنند و موانع بر سر راه را بردارند تا پل امام رضا(ع) احداث شود.

رئیس مجمع نمایندگان شهرستان های استان تهران در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: این هیئت همچنین از پروژه تعریض مسیر ورامین- جوادآباد و ورامین- آبباریک به همراه زیرگذرهای کمربندی ورامین- پیشوا بازدید کردند.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: بعد از این بازدیدها قرار شد که جلسه مشترکی با حضور مدیران وزارت راه و شهرسازی، شهردار ورامین، رئیس شورای شهر، فرماندار شهرستان و بنده در وزارت راه و شهرسازی تشکیل شود تا ایرادات و مشکلات پل امام رضا(ع) در آن جلسه برطرف شود و اجرای پل امام رضا(ع) با سرعت ادامه پیدا کند.

دکتر نقوی ادامه داد: در ادامه این بازدید بنا بر آن شد که معاون وزیر راه و شهرسازی پیگیری های لازم را از طریق مقام وزارت صورت دهد تا هزینه پروژه های تعریض جاده ورامین- جوادآباد و همچنین ورامین- آبباریک تامین شود.

وی در خصوص پروژه مترو(قطار حومه ای) یا راه آهن نیز گفت: توافقی که با وزیر راه و شهرسازی صورت گرفته است این می باشد که وزارت راه دقیقاً پروژه مترو را اجرا کند که این توافق منجر به یک صورت جلسه شده است که با امضای استاندار تهران، وزیر راه و بنده نیز به عنوان نماینده ورامین آن را امضا کرده ایم.

نماینده شهرستان های قرچک، ورامین و پیشوا در مجلس شورای اسلامی گفت: در این صورت جلسه آمده است که این پروژه مترو باقی بماند و مترو حومه ای اجرا شود و واگن و ایستگاه های آن نیز واگن و ایستگاه مترو باشد و زیرساخت ها و ریل گذاری مترو صورت گیرد و از دو ایستگاه نیز به شبکه مترو تهران متصل شویم.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *