تاکید استاندار تهران برای ادامه پروژه مترو ورامین

رئیس شورای اسلامی شهر ورامین در راستای پیگیری مطالبات مردم ورامین با استاندار تهران دیدار و گفت‌وگو کرد. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما به‌ نقل از روابط‌عمومی شهرداری ورامین، سید محسن رضایی رئیس و علی خانی عضو شورای اسلامی شهر ورامین با سیدحسین هاشمی استاندار تهران دیدار کردند. استاندار تهران در این دیدار […]

رئیس شورای اسلامی شهر ورامین در راستای پیگیری مطالبات مردم ورامین با استاندار تهران دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما به‌ نقل از روابط‌عمومی شهرداری ورامین، سید محسن رضایی رئیس و علی خانی عضو شورای اسلامی شهر ورامین با سیدحسین هاشمی استاندار تهران دیدار کردند.استاندار تهران

استاندار تهران در این دیدار اظهار کرد: دولت و استانداری تهران به مردم شهید پرور دیار ۱۵ خرداد عنایت ویژه دارد و در راستای حل مشکلات این منطقه گام بر می‌دارد.

هاشمی تحقق پروژه‌های در دست اجرا را از برنامه‌های اصلی استانداری دانست و گفت: با هماهنگی‌های به عمل آمده پروژه مترو تهران ـ ورامین با همان کیفیت قبلی ادامه می‌یابد.

رئیس شورای اسلامی شهر ورامین نیز در ادامه این دیدار پروژه مترو را مهمترین و اصلی‌ترین خواسته مردم و مسئولان شهرستان‌های ورامین، قرچک و پیشوا دانست و خواستار تحقق این پروژه ماندگار در دولت تدبیر و امید شد.

رضایی با اشاره به سابقه درخشان این منطقه در حوادث تاثیر گذار انقلاب اسلامی، با بیان برخی از مشکلات موجود، خواستار رسیدگی ویژه به دغدغه‌های شهروندان فهیم و ولایی ورامین، قرچک و پیشوا شد.

منتخب مردم در دوره‌های دوم، سوم و چهارم شورای اسلامی شهر ورامین از پیگیری رئیس جمهور، هیئت دولت و استاندار تهران نسبت به رفع مشکلات شهرستان‌های مذکور به‌ ویژه رفع موانع موجود در ادامه پروژه مترو تقدیر کرد.

بر پایه این گزارش، شهردار قرچک و رئیس شورای اسلامی شهر قرچک، شهردار جوادآباد نیز در این جلسه نیز حضور داشتند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *