تغییر مجری طرح متروی تهران- ورامین صحت ندارد

رییس مجمع نمایندگان استان تهران با تکذیب تغییر مجری طرح متروی تهران- ورامین گفت: در جدول بودجه سال ۹۴ مجلس نیز بودجه این طرح برای شرکت مترو در نظر گرفته شده است. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما: صبح یکشنبه ۱۰ اسفندماه یکی از روزنامه های کشور با اشاره به تلاش یکی از وزرای […]

رییس مجمع نمایندگان استان تهران با تکذیب تغییر مجری طرح متروی تهران- ورامین گفت: در جدول بودجه سال ۹۴ مجلس نیز بودجه این طرح برای شرکت مترو در نظر گرفته شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما: صبح یکشنبه ۱۰ اسفندماه یکی از روزنامه های کشور با اشاره به تلاش یکی از وزرای دولت برای تغییر مجری طرح متروی تهران- ورامین از نامه رسمی این وزیر به نهاد ریاست جمهوری خبر داد. نقوی در حال ناراحتی

در این خبر آمده بود که در حالی که بر اساس مصوبه تیرماه سال ۹۱ دولت سابق، مقرر شده بود دستگاه اجرایی طرح قطار حومه ای (مترو) تهران ورامین از شرکت راه آهن به شهرداری تهران (شرکت قطار شهری تهران) تغییر کند، بر اساس نامه رسمی یک وزیر از مدیران ارشد نهاد ریاست جمهوری، درخواست شده است این تصمیم دولت سابق لغو و دستگاه جدیدی، عهده دار این مسئولیت شود.

سید حسین نقوی حسینی در گفتگو با خبرنگار با مهر با اشاره به نظر کمیته فنی هیئت دولت برای واگذاری این پروژه به شرکت مترو اظهار داشت: تا آنجایی که بنده در جریان هستم کمیته فنی دولت که نمایندگانی از وزارت راه و شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران حضور داشتند در این باره تشکیل جلسه داد.

رییس مجمع نمایندگان استان تهران افزود: در این جلسه درخواست وزارت راه و ترابری برای تغییر مجری طرح رد شد و مسیر احداث این پروژه از تهران تا پیشوا به مترو واگذار گردید.

نماینده مردم ورامین، قرچک و پیشوا در مجلس شورای اسلامی با تکذیب تغییر مجری طرح متروی تهران- ورامین گفت: در جدول بودجه سال ۹۴ مجلس نیز بودجه این طرح برای شرکت مترو در نظر گرفته شده است. و مردم و مسئولان این مناطق نیز خواستار ایجاد راه اندازی مترو در شهرشان هستند.

منبع: مهر

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱ دیدگاه

  1. شهروند پاسخ

    باز حرف…تا آنجا که خبر داری!!!!!! آقای نماینده تا الان چیکار میکردی.؟؟؟؟؟؟این بوجه تا الان چی شده؟؟؟؟تمام اطراف تهران پیشرفت کرد الا ورامین از بس مسئولین پول پرستی داریم خوشبحالمون جبیب شماها کی پر می شود یکم فکر مردم باشید.لطفا.