توزیع ۲۱ هزار بسته معیشتی و اهداء ۱۸ جهیزیه در ورامین

سرگرد تاجیک گفت: رزمایش های مومنانه امید در جامعه را بالا می‌برد و این ها ناامیدی برای دشمنان در پی خواهد داشت.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما؛سعید تاجیک، فرمانده سپاه ورامین در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس اجتماعی شبکه خبری ورامین ما اظهار کرد: بنا به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در ارتباط با رزمایش کمک مومنانه ادامه پیدا کند، مرحله دوم رزمایش را آغاز کردیم و مرحله بعدی در محرم برگزار می‌شود که ما نباید از آن غافل شویم.

وی گفت: از کمک های ریاست بنیاد مستضعفان کشور تشکر می‌کنیم و در این مرحله توزیع آن به سپاه واگذار شده است.

فرمانده سپاه ورامین عنوان کرد: اطلاعات دریافت کنندگان بروز شده است و در مجموع موفق شدیم ۲۱ هزار نفر را شناسایی کنیم که با پالایش این عزیزان امروز توزیع می‌شود.

وی افزود: در این شناسایی از ائمه جمعه ، ائمه مساجد و کلیه مسئولین و کمک گرفته شده است.

تاجیک خاطرنشان کرد: ما نباید به کمک‌های خارج از شهرستان اکتفا کنیم و باید از خیرین منطقه و کمک‌های مومنانه داخل شهرستان هم استفاده کنیم که این با سابقه مردم دیار ۱۵خرداد انتظار به جا است.

وی بیان داشت: در مردمان کشورهای دیگر دنیا هیچ کشوری مانند ایران پای کمک‌های مومنانه نیستند و این فرهنگ بالای کشور اسلامی ما است.

فرمانده سپاه ورامین گفت: رزمایش‌های مومنانه امید در جامعه را بالا می‌برد و این‌ها ناامیدی برای دشمنان در پی خواهد داشت.

رزمایش مواسات

وی گفت: ۱۸ سری جهیزیه در روز عید غدیرخم تحویل زوج‌های جوان می‌شود که شما چهار قلم اصلی یخچال، ماشین لباسشویی، گاز و جاروبرقی و در جمع ۱۵ قلم جنس قرار دارد.

تاجیک تصریح کرد: دو سری جهیزیه به‌صورت رایگان به دخترانی که مهریه شان ۱۴ سکه است برای ترویج مهریه کمتر زندگی بهتر اهداء می‌شود.

انتهای پیام/*

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *