جنوب شرق استان تهران نیاز اساسی به صدا وسیما دارد

مسئول روابط عمومی فرمانداری شهرستان ورامین گفت: یکی از نیاز های اساسی شهرستان ورامین و شهرهای جنوب شرق استان وجود همین صدا و سیمای ویژه جنوب شرق است. حامد رستمی مسئول روابط عمومی فرمانداری شهرستان ورامین گفت: راهپیمایی دهه فجر یک اتفاق جهانی است و چشم دنیا به حضور مردم ایران در این راهپیمایی دوخته […]

مسئول روابط عمومی فرمانداری شهرستان ورامین گفت: یکی از نیاز های اساسی شهرستان ورامین و شهرهای جنوب شرق استان وجود همین صدا و سیمای ویژه جنوب شرق است.

حامد رستمی مسئول روابط عمومی فرمانداری شهرستان ورامین گفت: راهپیمایی دهه فجر یک اتفاق جهانی است و چشم دنیا به حضور مردم ایران در این راهپیمایی دوخته شده است.حامد رستمی1

وی افزود: در این میان نقش رسانه و انتقال تصاویر و اخبار این اتفاق بسیار مهم و حائز اهمیت می باشد.

دبیر هیئت رئیسه روابط عمومی های شهرستان ورامین گفت: همانند هر سال در روز ۲۲ بهمن مردم ولایتمدار و انقلابی ورامین با حضور در این راهپیمایی ثابت میکنند که بعد از نیم قرن بیعت با آرمان های امام راحل هنوز بر این عهد وفادار می باشند.

رستمی اظهار داشت: متاسفانه هر ساله شاهدیم که آنطور که شایسته حضور چند ده هزاری مردم ورامین می باشد این اتفاق  توسط اصحاب صدا و سیما پوشش داده نمی شود.

وی گفت: در همین روز ۲۲ بهمن با اینکه واحد مرکزی خبر شهرستان ورامین با توجه به داشتن امکاناتی همانند بالگرد ، تنها چند ثانیه از تصاویر این راهپیمایی توسط دوربین واحد مرکزی خبر پوشش داده شد .

رستمی گفت: بیشترین تصاویر راهپیمائی پر شکوه مردم ورامین توسط برنامه در استان پخش گردید که آن هم با هماهنگی و اجرای گزارش و تصویر برداری روابط عمومی فرمانداری ورامین انجام شده بود.

مسئول روابط عمومی فرمانداری ورامین ادامه داد: یکی از نیاز های اساسی شهرستان ورامین و شهرهای جنوب شرق استان وجود همین صدا و سیمای ویژه جنوب شرق است که خوشبختانه این مهم در شورای اداری شهرستان ورامین که در محل فرمانداری ورامین و با حضور  استاندار محترم تهران برگزار گردیده بود مصوب گردید.

رستمی ضمن تشکر از عوامل برنامه در استان اظهار داشت: روابط عمومی فرمانداری ورامین بیش از یکسال است که توسط برنامه در استان اخبار و وقایع مهم شهرستان ورامین را به روی آنتن میبرد که نسبت به تصاویر واحد مرکزی خبر دقایق بیشتری را به ورامین اختصاص داده است.

منبع: وارنا

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۶ دیدگاه

 1. شهروند پاسخ

  دقیقا ایشون چه درکی از «صدا و سیما» دارند که خواهان تاسیس صدا و سیمای ویژه جنوب شرق هستند؟ خبرسازی و ارزش خبری این منطقه آن‌قدر مهم هست؟ همین طرح‌های الکی است که بودجه‌های بیت‌المال رو هدر میده. هیهات.

  1. شهروند2 پاسخ

   سلام دوست عزیز . شهرستان ورامین از لحاظ استراتژیکی نقطه حساس استان تهران است زیرا پل ارتباطی کویر و شهر تهران است لذا از لحاظ بحث امنیتی فوق العاده حساس است . شهرستان ورامین با توجه به ظرفیت های گسترده کشاورزی و همچنین شهرستان های جنوب شرق از شهر های مهم استان تهران می باشد.
   در ضمن شهرستان ورامنی با داشتن بیش از ۸ اداره کل و ویژه شرق تهران استعداد استان شدن را چند سالی دارد که مورد بی مهری دولت ها قرار گرفته .

 2. مقدم پاسخ

  شهروند گرامی که چیزی از شهرستان ورامین و منطقه شرق استان تهران نمی دونید لطفاً نطق بیخودی نکنید
  اگر این منطقه صدا و سیما خودش رو داشته باشه مطمئن باش از صدا و سیمای خیلی از استان ها هم جلوتره به این دلیل که هم ارزش خبری های فوق العاده ای رو داره و هم اینکه سوژه های مختلف برای ساخت برنامه های مختلف، که به دلیل نداشتن رسانه ملی همش می سوزه
  خواهشاٌ هم اگه واقعاً دلت به حال بیت المال می سوزه برو جلوی اون کسایی رو بگیر که دارن دزدی می کنن، این طرح عین خدمت رسانی به خلق الله هست

 3. شهروند پاسخ

  سلام.
  میشه چند تا از ماجراهای مهم و اتفاقاتی که در ورامین رخ می‌دهد و واقعا دارای ارزش خبری هستند نام ببرید؟
  اگر قرار باشد هر شهرستانی همچین ادعایی کند، می دانید چه هزینه ای خواهد داشت؟ و راندمان کاری آن چه طور؟ صدا و سیمای مملکت خودمان چه کاری توانسته انجام که صدا و سیماهای محلی بخواهند انجام دهند؟
  نکند ادعا می کنید می توانید از رشد روزافزون گرایش مردم به ماهواره جلوگیری کنید؟ از فساد مسئولین چطور؟
  درباره استان نشدن ورامین نفرمایید که خنده مان می گیرد. همین کم مانده ورامین استان شود! استان ۱۵ خرداد؟ =))

  مسئول روابط عمومی فرمانداری شهرستان ورامین اگر سواد رسانه ای داشتند بعید بود همچنین حرفی بزنند. این که ورامین را نشان نداند شد مسئله؟ ایشان نه نگران بیت المال و مردم که نگران گزارش پایان سال و بیلان کاری هستند.

  ضمنا، مطرح کردن همچنین چیزی(نیاز به صدا و سیمای محلی) برخلاف مطالبات رهبری و اقتصاد مقاومتی است. به جای کم کردن هزینه ها، به هزینه ها می افزایید. به جای همیاری با مردم برای کم کردن بار هزینه ها از آنان، روی آن ها فشار می آورید.
  در سلسله مراتب نیازی های شهرستان، این صدا و سیمای محلی است که اولویت دارد؟ همه چیز خوب است؟ فقط این مانده؟

 4. شهروند پاسخ

  همانطور که در همین سایت نوشته شده است، فرماندار محترم در راهپیمایی حضور نداشتند. O.o
  قبل از هر کاری، جناب رستمی با رییس‌شان هماهنگ باشد. :))

  جیره خواران استکبار جهانی همین کنار گوشمان هستند. هیهات ندارد؟

 5. ms پاسخ

  شهروند عزیز شمایی که دم از اقتصاد مقاومتی می زنید، در جریان باشید که یکی از عوامل بسیار موثر در اقتصاد مقاومتی کشاورزی است که شهرستان ورامین قطب کشاورزی استان تهران می باشد.
  ورامین دارای مسیرهای بین المللی است که خود می تواند سوژه های فراوانی داشته باشد
  اگر رسانه شهرستانی روزی یکی از کشاورزان و دامپروران شهرستانی که محصولاتشون صادراتیه رو نشون بده و روش کار کردنشون رو به همه بیان کنه می دونید چقدر میشه بیکار ها رو شاغل کرد و به کشور کمک کرد
  خیلی ها هستن که نمی دونن چجوری باید کار کنند که اگر به اونها در زمینه اقتصاد مقاومتی مشاوره داده بشه کمک های بسیار زیادی می شه