جنگ باقی است و دفاع پا برجاست

امام جمعه موقت ورامین گفت:جنگ باقی است و دفاع پا برجاست

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما؛حجت الاسلام و المسلمین سید محسن محمودی عصر امروز در آیین افتتاحیه نمایشگاه مهمات که به مناسبت هفته دفاع مقدس در مسجد جامع تاریخی ورامین برگزار شد، اظهار کرد: فراموش نمی کنیم از همین مسجد جامع تاریخی ورامین چگونه جوانان این شهر به سوی جبهه های جنگ با بدرقه مردم روانه می‌شدند و فراموش نمی‌کنیم پیکرهای مطهر شهدا به همین محله ها برمی گشتند و توسط مردم عزیزمان مورد استقبال قرار می‌گرفتند.

 

وی افزود: از دفاع مقدس جزء زیبایی، حماسه و ایثار به یاد نیست، گرچه ما در دفاع مقدس و جنگ سختی‌های زیادی را کشیدیم، اما زیبایی ها و طراوت هایی که به واسطه دفاع مقدس به ما ارزانی کرد بسیار فراوان است.

 

امام جمعه موقت ورامین گفت: مقام معظم رهبری فرمودند یکی از ثمرات دفاع مقدس حاج قاسم سلیمانی است که امروز این عظمت و شکوه را خلق کرد و بسیاری از زوایای وجودی او همچنان ناپیدا است، لذا زنده نگه داشتن دفاع مقدس و آن ایثارگری ها یک وظیفه و رسالت است.

 

وی بیان کرد: امروز عزیزانمان در سپاه، بسیج، نیروی انتظامی و همه کسانی که زحمت کشیدند و کنار هم قرار گرفتند که به نوعی آن خاطرات را زنده نگه بدارند یک رسالت انقلابی محسوب می شود چرا که نسل امروز به ویژه جوان هایی که ندیدند و نبودند در دفاع مقدس برایشان تجدید خاطره می شود.

 

محمودی خاطرنشان کرد: جنگ همچنان باقی است و دفاع همچنان پابرجاست، تنها شیوه جنگ و دفاع تغییر پیدا کرده وگرنه جنگ تمام نشده است.

 

وی ادامه داد: امروز باید ما همچنان آماده دفاع از اسلام و انقلاب باشیم و بدانیم که این روزهای بابرکت برای همه تجدید عهد و خاطره می کند.

 

محمودی در پایان گفت: امید است همچنان راه امام و شهدا را ادامه دهیم و در مسیر امام و ولایت ثابت‌قدم بمانیم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *