دکتر نقوی

دانشگاه آزاد واحد ورامین- پیشوا به ستاد انتخاباتی تبدیل شده است/ دانشگاه پیشوا لیاقت این بسیجیان را ندارد/ سیاست کلی دانشگاه آزاد به دنبال مطامع گروه سیاسی خاصی است

نماینده شهرستان های قرچک، ورامین و پیشوا گفت: واقعاً متاسفم که مدیریت فعلی دانشگاه لیاقت این بسیجیان دانشجو و این پایگاه را ندارد زیرا همانگونه که دیدیم با چه حرکات بسیار زننده ای برای برگزاری یک نشست دانشجویی به مناسبت روز ۱۶ آذر و با چه مظلومیتی برگزار کردند. دکتر سید حسین نقوی حسینی نماینده […]

نماینده شهرستان های قرچک، ورامین و پیشوا گفت: واقعاً متاسفم که مدیریت فعلی دانشگاه لیاقت این بسیجیان دانشجو و این پایگاه را ندارد زیرا همانگونه که دیدیم با چه حرکات بسیار زننده ای برای برگزاری یک نشست دانشجویی به مناسبت روز ۱۶ آذر و با چه مظلومیتی برگزار کردند.

دکتر سید حسین نقوی حسینی نماینده شهرستان های قرچک، ورامین و پیشوا در مجلس شورای اسلامی طی مصاحبه ای با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما گفت: امروز به دعوت بسیج دانشجویی واحد ورامین- پیشوا خدمت دانشجویان بسیجی در نشست داخلی دانشجویان بسیجی که به مناسبت روز ۱۶ آذر تشکیل شده بود با افتخار شرکت کردم تا هم این روز را به این افراد تبریک بگویم و هم اینکه در مورد موضوعاتدکتر نقوی دانشجویی با یکدیگر مذاکره کنیم.

این مدیر گروه سابق دانشگاه آزاد ورامین- پیشوا خاطر نشان کرد: مدیریت دانشگاه را در راستای هدف ها والا و متعالی دانشگاه و ارتقا سطح علمی، تجهیزاتی و توسعه دانشگاه نمی بینم.

نماینده شهرستان های قرچک، ورامین و پیشوا تصریح کرد: دانشگاه آزاد واحد ورامین- پیشوا به جای اینکه به مسائل دانشجویی، علمی و ارتقاء حوزه دانشگاهی و آموزشی بپردازد به یک پایگاه سیاسی تبدیل شده است و این روزها نیز شاهد هستیم که به ستاد انتخابات تبدیل شده است.

وی ضمن بیان اینکه این مطلب شامل دانشجویان و اساتید نمی شود اظهار کرد: اینکه دانشگاه آزاد واحد ورامین- پیشوا به ستاد انتخاباتی تبدیل شده است متاسفانه بیشتر در حوزه هیئت رئیسه دانشگاه وجود دارد

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: دانشگاه اموال عمومی بوده و متعلق به مردم است و این اموال با خون دل دانشجویان تهیه شده است.

نقوی ادامه داد: دانشجویانی را می شناسیم که هزینه غذا و کتاب را ندارند و با مشقت و کارگری این هزینه را تهیه می کنند؛ این امکانات و اموال با خون دل خوردن دانشجویان تهیه شده است ولی حالا این اموال به عنوان ستاد انتخاباتی افراد تبدیل شده و از آن بهره برداری سیاسی می شود.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: در دانشگاه آزاد واحد ورامین- پیشوا اینگونه است ولی در سطح کلان نیز دانشگاه آزاد متاسفانه سیستم مدیریتی آن و اموال و ثروت دانشگاه آزاد در اختیار یکی از جریان های سیاسی است و به دنبال مطامع سیاسی خود می باشند.

این مدیر گروه سابق دانشگاه آزاد واحد ورامین- پیشوا گفت: بنا نداشتم تا زمانی که این وضعیت مدیریتی در دانشگاه آزاد واحد ورامین- پیشوا وجود دارد وارد این دانشگاه شود ولی امروز با افتخار و به دعوت بسیج دانشجویی به این دانشگاه آمدم زیرا بسیج را دوست داشته و عاشقانه به آنها عشق می ورزم و متعقدم که دانشجویان امروز دانشجویانی آرمان خواه هستند و روی اصول و موازین انقلاب ایستاده و قطعاً برای دستیابی به این آرمان ها تلاش می کنند.

نماینده شهرستان های قرچک، ورامین و پیشوا اظهار کرد: واقعاً متاسفم که مدیریت فعلی دانشگاه لیقات این بسیجیان دانشجو و این پایگاه را ندارد زیرا همانگونه که دیدیم با چه حرکات بسیار زننده ای برای برگزاری یک نشست دانشجویی به مناسبت روز ۱۶ آذر و با چه مظلومیتی برگزار کردند.

وی ضمن بیان اینکه این برخوردها واقعاً ظلم به جامعه دانشجویی و بسیجی دانشجویی است تصریح کرد: بسیجیان دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ورامین- پیشوا افرادی بسیار محکم و استوار در مسیر ارزشی خود هستند و این مسیر را نیز ادامه می دهد و منتظر عمل و عکس العمل کسی نیز نیست و کار خود را انجام می دهد.

نقوی در پایان گفت: تا کنون بسیجیان دانشگاه آزاد واحد ورامین- پیشوا فعالیت های خود را به خوبی انجام داده اند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۸ دیدگاه

 1. علی پاسخ

  کی زد تو گوش بخش دار جواد آباد
  آقای نقوی اگر اموال دانشگاه را بیت المال میدانید باید اموال این سه شهرستان و اعتماد این مردم به خودتان را هم بسیار بالاتر از بیت المال بشمارید
  چرا شما به این مردم خدمت نکرده و نمی کنید

  1. محمد پاسخ

   به نام خدا
   دوست من دو مورد مردم زود قضاوت نکن
   یا علی

 2. آفتابي پاسخ

  با سلام خدمت جناب دکتر نقوی وسایت ورامین ما :
  اول اینکه این سایت صرفا به پوشش خبری آقای نوقوی می پردازد ومنصفانه رفتار نمی کند صرفا یک طرفه می رود وما قبلا در مسایل وموارد مختلف این موضوع را مشاهده کردیم !
  دوم اینکه جناب اقای نقوی متاسفانه شعور مردم را به سخره گرفتند این که نقدی به دانشگاه ازاد ویا عملکرد ریاست ان وجوددارد بعید نیست وشاید هم باشد اما روی سخن با این سیاستمدار ی که احساس میکند از پیچیدگی خاصی برخورداراست وفکر نمی کند که کسی از روشهای خاص وادبیات خاص وهنرورزی وادبیات فاخر ایشان درحوزه انتخاباتی اگاه نیست !نه پدر جان نه عزیز دلم این طور نیست تنها شما سیاستمدار نیستید تنها شما انتخاباتی نیستید !تنها شما زرنگ نیستید دیگران هم می دانند وزرنگند!
  یک سوال از جناب نقوی دارم منابعی که دردوره قبل انتخابات چه مادی ومعنوی از طریق اعوان انصارتان ازطریق دانشگاه آزاد اسلامی دراختیار جناب تان قرارگرفت بد نبود ؟حالا دانشگاه آزاد بد شده است ؟ باید بگویم جنابتان مردم بلا نسبت مردم نادان فرض میکنید که چنین اظهار نظر میکنید آقا جمع کنید بساطتان را

  1. safir پاسخ

   پایگاه خبری تحلیلی “ورامین ما” در گذشته و حال تمام نظراتی که در آن توهینی به شخص یا جایگاهی نشده باشد را منتشر کرده است.
   در مورد مطالب منتشر شده در سایت مذکور بابت مسائل و حواشی روز دانشجوی سال گذشته نیز باید یادآور شویم که تمام مطالب منتشر شد ولی مسئولین محترم دانشگاه آزاد اسلامی واحد ورامین- پیشوا بابت عدم انتشار نظراتشان در اخبار مذکور شکایت کرده و مستندات خدمت قاضی گرامی پرونده مربوطه ارائه شد.

  2. علیرضا پاسخ

   نمی دانم چرا نظرات بنده را درج نمی کنید. ولی در جواب این دوست عزیز باید بگویم بدون سند و مدرک صحبت کردن واقعا زشت است و مردم را نمی تواند گول بزند. منطق حکم می کند با وجود مواضع ضد هاشمی آقای نقوی نه تنها هیچ کمکی از دانشگاه آزاد به ایشان نشود بلکه به رقبای ایشان کمک شود (چنانچه که شد) دوم اینکه همه میدانیم و خدا هم می داند که منابع انتخاباتی ایشان در مقابل منابع انتخاباتی رقبا تقریبا هیچ بوده و از منابع خرد کمک های مردمی تشکیل می شود نه سرمایه داران شهر

 3. مهدی پاسخ

  نقوی با شعار مترو و اینکه نوش آبادی ورامینی نیست رای آوردند اساسا آشنا به پیشرفت و توسعه نیستند چند سال وقت مردم در پشت ریل تلف شد . در بهداری مفتح فاقد تجهیزات است حتی یک یک دستگاه ساده که ببینند وضعیت داخلی بیمار چگونه است نه کیسه خون نه آمبولانس. یک آمبولانس وارانا بود آن هم جمع شد البته کار هم انجام دادند ایجاد بلوار کلاته
  دلم برای ورامین می سوزد که نزدیک پایتخت است و این قدر مظلوم است دوستی از استان خوزستان به این شهر آمده بود و تعجب نموده بود که این شهر با توجه به اینکه نزدیک تر تهران است و با وجود آثار باستانی و فرهنگ و پیشنه این شهر چرا آن طور باید و شاید رشد ننموده است. تمام آثار ایران باستان استان تهران در ورامین است. چرا دنبال گرفتاری مردم نیستس و فقط دنبال حواشی خودنمایی و شیرین کاری هستی یکی به درد این مردم مظلوم و شهید پرور متدین برسد.

 4. شهروند پاسخ

  برای من جای سوال است که قرچک با این سابقه کم در شهرستان شدن تا بحال میزبان چندین مسئول رده بالایی کشوری و لشکری بوده و چرا ورامین با این قدمت چنین نیست یکبار هم وزیر راه به شهرستان آمده هیچ کس خبردار نشده و مترو هم هوا شد…این بوده دست آورد شهر ما…مسئولین کجا هستند … شهر ما چرا اینقدر عقب مانده است…

 5. زهره هننانی پاسخ

  الحمدالله مردم ورامین اگاه هسستند این روزها شورای شهر ورامین صداش ایرانو برداشته, شهرداری ورامین هم شده جای فرزندان و نوه های این و ان کاش حداقل سواد دبیرستانی و نو پا بودن را داشتند جای شکرش باقی بود….اقایی که تو دو مرحله شورا شهر امتحان حیف و میل بیت المال نشون داده وانفاست بشه نماینده ورامین واویلاست… هزینه های گزاف.. استفاده از جلسات هیات مذهبی برای جمع کردن ارا… به چه ارزشی..سال به دوازده ماه تو جلسه فلان هیات حضور پیدا نمیکرد الان با فک و فامیلش شلون شلون راه می افته… متاسفم برا لباس پیامبر ص