پایگاه خبری ورامین ما - http://varaminma.ir

دانشگاه آزاد واحد ورامین- پیشوا به ستاد انتخاباتی تبدیل شده است/ دانشگاه پیشوا لیاقت این بسیجیان را ندارد/ سیاست کلی دانشگاه آزاد به دنبال مطامع گروه سیاسی خاصی است

نماینده شهرستان های قرچک، ورامین و پیشوا گفت: واقعاً متاسفم که مدیریت فعلی دانشگاه لیاقت این بسیجیان دانشجو و این پایگاه را ندارد زیرا همانگونه که دیدیم با چه حرکات بسیار زننده ای برای برگزاری یک نشست دانشجویی به مناسبت روز ۱۶ آذر و با چه مظلومیتی برگزار کردند.

دکتر سید حسین نقوی حسینی نماینده شهرستان های قرچک، ورامین و پیشوا در مجلس شورای اسلامی طی مصاحبه ای با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما گفت: امروز به دعوت بسیج دانشجویی واحد ورامین- پیشوا خدمت دانشجویان بسیجی در نشست داخلی دانشجویان بسیجی که به مناسبت روز ۱۶ آذر تشکیل شده بود با افتخار شرکت کردم تا هم این روز را به این افراد تبریک بگویم و هم اینکه در مورد موضوعاتدکتر نقوی [1] دانشجویی با یکدیگر مذاکره کنیم.

این مدیر گروه سابق دانشگاه آزاد ورامین- پیشوا خاطر نشان کرد: مدیریت دانشگاه را در راستای هدف ها والا و متعالی دانشگاه و ارتقا سطح علمی، تجهیزاتی و توسعه دانشگاه نمی بینم.

نماینده شهرستان های قرچک، ورامین و پیشوا تصریح کرد: دانشگاه آزاد واحد ورامین- پیشوا به جای اینکه به مسائل دانشجویی، علمی و ارتقاء حوزه دانشگاهی و آموزشی بپردازد به یک پایگاه سیاسی تبدیل شده است و این روزها نیز شاهد هستیم که به ستاد انتخابات تبدیل شده است.

وی ضمن بیان اینکه این مطلب شامل دانشجویان و اساتید نمی شود اظهار کرد: اینکه دانشگاه آزاد واحد ورامین- پیشوا به ستاد انتخاباتی تبدیل شده است متاسفانه بیشتر در حوزه هیئت رئیسه دانشگاه وجود دارد

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: دانشگاه اموال عمومی بوده و متعلق به مردم است و این اموال با خون دل دانشجویان تهیه شده است.

نقوی ادامه داد: دانشجویانی را می شناسیم که هزینه غذا و کتاب را ندارند و با مشقت و کارگری این هزینه را تهیه می کنند؛ این امکانات و اموال با خون دل خوردن دانشجویان تهیه شده است ولی حالا این اموال به عنوان ستاد انتخاباتی افراد تبدیل شده و از آن بهره برداری سیاسی می شود.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: در دانشگاه آزاد واحد ورامین- پیشوا اینگونه است ولی در سطح کلان نیز دانشگاه آزاد متاسفانه سیستم مدیریتی آن و اموال و ثروت دانشگاه آزاد در اختیار یکی از جریان های سیاسی است و به دنبال مطامع سیاسی خود می باشند.

این مدیر گروه سابق دانشگاه آزاد واحد ورامین- پیشوا گفت: بنا نداشتم تا زمانی که این وضعیت مدیریتی در دانشگاه آزاد واحد ورامین- پیشوا وجود دارد وارد این دانشگاه شود ولی امروز با افتخار و به دعوت بسیج دانشجویی به این دانشگاه آمدم زیرا بسیج را دوست داشته و عاشقانه به آنها عشق می ورزم و متعقدم که دانشجویان امروز دانشجویانی آرمان خواه هستند و روی اصول و موازین انقلاب ایستاده و قطعاً برای دستیابی به این آرمان ها تلاش می کنند.

نماینده شهرستان های قرچک، ورامین و پیشوا اظهار کرد: واقعاً متاسفم که مدیریت فعلی دانشگاه لیقات این بسیجیان دانشجو و این پایگاه را ندارد زیرا همانگونه که دیدیم با چه حرکات بسیار زننده ای برای برگزاری یک نشست دانشجویی به مناسبت روز ۱۶ آذر و با چه مظلومیتی برگزار کردند.

وی ضمن بیان اینکه این برخوردها واقعاً ظلم به جامعه دانشجویی و بسیجی دانشجویی است تصریح کرد: بسیجیان دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ورامین- پیشوا افرادی بسیار محکم و استوار در مسیر ارزشی خود هستند و این مسیر را نیز ادامه می دهد و منتظر عمل و عکس العمل کسی نیز نیست و کار خود را انجام می دهد.

نقوی در پایان گفت: تا کنون بسیجیان دانشگاه آزاد واحد ورامین- پیشوا فعالیت های خود را به خوبی انجام داده اند.

انتهای پیام/