درباره ما

سایت ورامین ما قصد دارد به مرجعی برای انتشار اخبار روز شهرستان ورامین تبدیل شود و خبرهای لحظه ای و موثق شهرستان را منتشر نماید تا در آینده برای شهروندان و مسئولین ورامین یک پایگاه مردمی در عرصه خبر و اطلاع رسانی وجود داشته باشد.

ورامین ما

رسانه ها نقش بی بدیلی در شکل گیری، جهت‌دهی و مهندسی افکار عمومی دارند. این نقش در عرصه جنگ نرم اهمیت و برجستگی بیشتری دارد، لذا میتوان از جبهه رسانه‌های استکبار جهانی به عنوان زرادخانه غرب در جنگ نرم یادکرد. سایت ورامین ما با در نظر گرفتن دو حوزه ی وسیع کاری در شهرستان و نیز کل کشور تلاش دارد اهداف خود را در جهت آگاهی بخشی و بصیرت افزایی محقق سازد.

* عرصه شهرستان

انتشار اخبار موثق و قابل اتکال همواره از دغدغه های اصلی مسئولین شهرستان ورامین و همچنین مهمترین انتظار مردم شهرستان بوده است. از این جهت سایت ورامین ما قصد دارد تا با انتشار به موقع اخبار با درنظر گرفتن ارزش های خبری تکیه گاه مناسبی برای دغدغه ها و انتظارات مردم عزیز شهرستان ورامین باشد.

 

* عرصه داخل کشور

یکی از ضروری ترین اقدامات در عرصه وسیع فرهنگی کشور، حضور موثر رسانه‌های انقلابی و همسو با اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

هجمه وسیع امپریالیسم رسانه ای غرب علیه افکار عمومی کشور و تلاش برای مهندسی و جابجایی حقایق در اذهان ملت مسلمان ایران، اقتضاء می کند تا رسانه هایی به عنوان سنگرهای دفاعی و سپر مقاومت در برابر آنها ایجاد شود تا بتوانند از کیان مقدس نظام اسلامی دفاع کنند و با اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به هنگام و موثر، بصیرت افزایی را در جهت مصون سازی و عمق بخشی معنوی و ارتقاء سطح فرهنگ عمومی، سرلوحه کار و تلاش خود قرار دهند.

سایت ورامین ما در حوزه‌های سیاسی، فرهنگی، اقتصادی، و اجتماعی  قصد دارد رسالت خود را دنبال نماید، همچنین ازفناوری های روز اطلاع رسانی در دنیا و نیز مدیاهای مختلف خصوصاً صوت و تصویر کمال بهره گیری را در راستای تحقق رسالت و اهدافش خواهد داشت.

“سایت ورامین ما”  تلاش خواهد کرد رسالت اطلاع رسانی خود را با اتکا به ذات لایزال الهی و اتکا به الطاف و عنایات حضرات معصومین (علیه السلام) و با بهره مندی از نیروی انسانی مجرب و توانمند در عرصه رسانه‌ای کشور به شایستگی انجام دهد و منبع مهم و قابل اتکایی برای خبرنگاران عزیز رسانه‌های کشور باشد.