درخواست فرماندار ورامین برای بازنگری در طرح های هادی

فرماندار و مسئولان ورامین با حضور در مناطق روستایی، از نزدیک با مشکل ساکنان این مناطق آشنا شده و با همکاری اعضای شورا و دهیاری، این مشکلات را برطرف می‌کنند

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما؛حسین کاغذلو امروز در جریان اجرای طرح روستاگردی مسئولان اجرایی شهرستان ورامین گفت: ماندگاری روستائیان در منطقه سکونت خود، علاوه بر این که اقتصاد مبتنی بر کشاورزی را در این مناطق توسعه می‌دهد، از میزان آسیب‌های اجتماعی ناشی از مهاجرت بی رویه به مناطق شهری می‌کاهد.

 

وی با اشاره به نامگذاری امسال از سوی رهبر معظم انقلاب به عنوان جهش تولید گفت: تحقق شعار جهش تولید در حوزه کشاورزی، ارتباط مستقیم با ماندگاری روستائیان و جلوگیری از مهاجرت آنان به مناطق شهری دارد چرا که اغلب اراضی کشاورزی، واحدهای تولید دام و گلخانه‌ها در این مناطق مستقر است.

 

کاغذلو گفت: دولت تدبیر وامید با اختصاص ده‌ها میلیارد تومان اعتبار از محل مالیات بر ارزش افزوده به روستاهای شهرستان ورامین، چهره این مناطق را دگرگون کرده و امروز پویایی و نشاط در مناطق روستایی مشهود است.

 

وی اظهار کرد: طرح‌‌های هادی برخی از روستاهای شهرستان با افق ۱۰ ساله به بازنگری نیازدارد تا با توجه به رشد جمعیت، مشکلات توسعه روستاها برطرف شده و از ساخت و ساز‌های غیرمجاز جلوگیری گردد.

 

گفتنی است؛ در این بازدید که از روستاهای طاهرآباد، حصار سرخ و علی‌آباد محیط از توابع بخش جوادآباد ورامین انجام شد، مشکلات مطرح شده از سوی مسئولان روستاها بررسی و با حضور رؤسای ادارات اجرایی این مشکلات برطرف شد.

 

انتهای پیام/

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *