ققثفث

در جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر ورامین مطرح شد؛ برنامه‌ریزی مدون برای هفته عفاف و حجاب / پیچیده بودن توطئه‎های دشمن برای مقابله با ارزش‌های انقلاب

جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر با حضور مسئولان استانی و شهرستانی در ‌پلیس امنیت شهرستان ورامین تشکیل شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما؛ امروز جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر با حضور مسئولان استانی و شهرستانی در ‌پلیس امنیت شهرستان ورامین تشکیل شد.

رحیم‌پور رئیس اداره ثبت اسناد و املاک ورامین توضیحاتی در خصوص اجرای طرح کاداستر به‌منظور صدور سند مالکیت اراضی و جلوگیری از سوءاستفاده‌ها و زمین خواری ارائه کرد و از مردم و مسئولان برای اجرای کامل این طرح استمداد طلبید.

اجرای دولت الکترونیک نیز از دیگر مباحث این جلسه بود که بر لزوم استفاده مردم از این ظرفیت برای انجام امور زندگی خصوصا در شهرداری و ادارات خدماتی تاکید و خاطرنشان شد که طرح دولت الکترونیک هم خدمت به مردم را آسان‌تر کرده و هم از سوءاستفاده‌های احتمالی جلوگیری می‌کند.

برنامه‌ریزی برای هفته عفاف و حجاب از ۱۵ تا ۲۱ تیرماه و تاکید بر لزوم رعایت حجاب در تمام صحنه‌های اجتماعی نیز از مصوبات این جلسه بود.

لزوم پاسخگویی مسئولان به مردم و ایجاد پل ارتباطی در این رابطه یکی از ضرورت‌های مدیریتی است که ستاد امر به معروف و نهی از منکر بر آن تاکید کرد.

در ادامه جلسه رئیس پلیس امنیت شهرستان ورامین نیز گزارشی از عملکرد نیروی انتظامی ارائه کرد و گفت: باید همه دستگاه‌ها به وظایف خود در حوزه عفاف و حجاب عمل کرده و نیروی انتظامی را در این ماموریت یاری کنند.

امام جمعه موقت ورامین با تاکید بر لزوم توجه به انجام دو فریضه امر به معروف و نهی از منکر، توطئه‌های دشمن در مبارزه با ارزش‌های انقلاب را پیچیده و خطرناک توصیف کرد و افزود: البته دشمن در رسیدن به اهدافش ناکام خواهد ماند.

انتهای پیام/*

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *