«دنی آلوس» در انتظار پیشنهاد بارسا

دنی آلوس که از اتلتیکومادرید و چندین تیم برزیلی پیشنهاد دارد امیدوار است بتواند پیشنهادی از بارسا دریافت کرده و در این تیم بازی کند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما؛ دنی آلوس، ستاره اسبق تیم فوتبال بارسلونا و ملی‎پوش تیم ملی برزیل، پیشنهادی از اتلتیکومادرید دارد و امیدوار است از بارسلونا به او پیشنهادی برسد.

بنا به ادعای مطبوعات اروپایی در برزیل آلوس پیشنهادات زیادی دارد و از آنجایی که به زودی قراردادش با پاریس به اتمام می‎رسد و بازیکن آزاد می‎شود می‌تواند هریک از این پیشنهادات را قبول کند.

هرچند او هنوز تصمیمی نگرفته، اما امیدوار است بتواند به اسپانیا بازگردد و این بزرگ‎ترین خواسته حال حاضر او است. در حال حاضر او از اتلتیکومادرید پیشنهاد دارد، اما امیدوار است بتواند دوباره در بارسا حضور پیدا کند.

او توانسته با بارسا ۶ قهرمانی لیگ و ۴ قهرمانی لیگ قهرمانان کسب کند و گفته می‎شود با اینکه ۳۶ سال سن دارد، والورده حاضر است پیشنهاد قراردادی یک ساله به او بدهد.

اتلتیکومادرید هم که به تازگی خوان فران و لوکاس هرناندس را از دست داده در خط دفاعی مشکلاتی دارد و برای برطرف کردن مشکلاتش روی آلوس حساب کرده است. مخصوصاً که احتمال جدایی فلیپه لوئیس در این هفته هم زیاد است و در این صورت مشکلات تیم مادریدی بیشتر هم خواهد شد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *