دولت با موانع تولید در مراکز دولتی برخورد کند

امام جمعه موقت شهرستان ورامین گفت: من بار ها گفته ام و باز هم تکرار می کنم از اتاق های درب بسته نمی توان جهش تولید را انتظار داشت.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما؛حجت الاسلام و المسلمین سیدمحسن محمودی پیش از ظهر پنجشنبه به همراه فرمانده بسیج کارگری سپاه سیدالشهدا(ع) استان تهران ، جانشین سپاه و مسئول بسیج کارگری شهرستان ورامین ، مدیرعامل شهرک صعنتی سالاریه از ۳ شرکت و کارخانه تولیدی در این شهرک بازدید به عمل آوردند.

 

در این بازدید حجت الاسلام و المسلمین محمودی ضمن تقدیر از تولیدکنندگان و لزوم حمایت جدی از تولید ، بیان کرد: من بار ها گفته ام و باز هم تکرار می کنم از اتاق های درب بسته نمی توان جهش تولید را انتظار داشت ، مدیران مرتبط در حوزه تولید و صنعت شخصا به مراکز تولیدی مراجعه کرده و ضمن عرض خداقوت به مشکلات موجود رسیدگی کنند.

 

وی افزود: ظرفیت شهرک صعنتی سالاریه و تولید بسیار بالا می باشد و در صورت همکاری مسئولان و رفع موانع خدمات شایسته تری صورت خواهد گرفت.

 

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران از ایجاد موانع توسط برخی مراکز دولتی بر راه تولید گلایه کرد و خاطر نشان کرد: دولت اگر مُعتقد به جهش تولید است ، باید با قاطعیت و سرعت با موانع تولید در مراکز دولتی مبارزه کند.

 

امام جمعه موقت شهرستان ورامین از روحیه خوب و قوی سرمایه گذاران و تولیدکنندگان و مدیران شهرک های صعنتی تقدیر کرد و یادآور شد: مدیران شهرک های صعنتی باید با قدرت مدافع حقوق تولید کنندگان باشند و هیچ مسئولی هم حق ندارد از پیشنهادت و انتقادات این مدیران گلایه مند شوند.

 

انتهای پیام

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *