دوم اسفندماه بیش از ۲۷۰۰ نفر رأی اولی برای اولین بار در پای صندوق رأی حضور پیدا می‌کنند

رئیس حوزه انتخابیه شهرستان‌های ورامین، پیشوا و قرچک گفت: در دوم اسفندماه بیش از ۲۷۰۰ نفر رأی اولی برای اولین بار در پای صندوق رأی حضور پیدا می‌کنند و فرد اصلح را انتخاب می‌کنند که برای این افراد جشن سیاسی محسوب می‌شود.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما؛ حسین کاغذلو فرماندار شهرستان ورامین در گفت‌وگو با خبرنگاران در خصوص آخرین وضعیت نامزدهای انتخاباتی مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه ورامین، اظهار داشت: شور انتخاباتی در این حوزه بسیار خوب بود و نامزدهای انتخاباتی با استفاده از ابزارهای مختلف تبلیغاتی اقدام به معرفی خود کردند و فضای بسیار خوبی در حوزه ورامین، قرچک و پیشوا حاکم بود و هیچ‌گونه تشنج یا درگیری وجود نداشته است.

وی گفت: از ۲۷ نامزد انتخاباتی که بعد از تائید هیئت نظارت به مرحله آخر رسیده بودند سه نفر از آن‌ها انصراف داد که از این جمع ۲۲ نفر آقا و ۲ نفر خانم است که در دوم اسفند مورد انتخاب مردم قرار می‌گیرند.

رئیس حوزه انتخابیه شهرستان‌های ورامین، پیشوا و قرچک افزود: در دوم اسفندماه بیش از ۲۷۰۰ نفر رأی اولی برای اولین بار در پای صندوق رأی حضور پیدا می‌کنند و فرد اصلح را انتخاب می‌کنند که برای این افراد جشن سیاسی محسوب می‌شود.

وی تصریح کرد: در حوزه انتخابیه شهرستان‌های ورامین، قرچک و پیشوا ۴۲۱ شعبه اخذ رأی وجود دارد که ۱۳۹ شعبه در قرچک، ۱۴۴ شعبه در ورامین، ۵۸ شعبه در پیشوا، ۳۱ شعبه در شهر جوادآباد و ۲۳ شعبه در بخش جوادآباد است.

کاغذلو بیان داشت: در حوزه انتخابیه ورامین ۷ شعبه سیار در نظر گرفته‌شده است تا با حضور در کارخانه‌ها، زندان، بیمارستان‌ها یا منطقه‌های نظامی که قادر به حضور در پای صندوق اخذ رأی نیستند، رأی آن‌ها را دریافت کنند و در شهرستان‌های ورامین و قرچک نیز ۱۴ شعبه مخصوص رفاه بانوان جانمایی شده تا درنهایت آرامش و امنیت در پای صندوق اخذ رأی حضور رسانند.

فرماندار ورامین عنوان کرد: از همه مردم ولایت مدار می‌خواهیم با حضور پرشور خود در انتخابات برگ زرین دیگری در تاریخ سیاسی نظام جمهوری اسلامی ایران رقم بزنند و چراکه دشمنان نظام در فضای رسانه‌ای اعلام می‌کنند که مردم در انتخابات حضور پیدا نکنند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: از نامزدهای انتخاباتی نیز درخواست داریم که اخلاق انتخاباتی را تا پایان روز رأی‌گیری رعایت کنند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *