ساخت ساختمان جایگزین بیمارستان شهید مفتح باید پیگیری شود/ وضعیتمان از برخی مناطق محروم کشور بدتر است

نماینده منطقه ورامین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نیاز به عظم و تلاش جدی است تا بتوانیم وضعیت موجود را بهبود بخشیم، گفت: ساخت ساختمان جایگزین بیمارستان یکی از اقدامات بسیار مهمی است که همه مسئولین باید پیگیر آن باشند. دکتر بابک بختیاری رئیس شبکه بهداشت و درمان ورامین در دیدار با نقوی […]

نماینده منطقه ورامین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نیاز به عظم و تلاش جدی است تا بتوانیم وضعیت موجود را بهبود بخشیم، گفت: ساخت ساختمان جایگزین بیمارستان یکی از اقدامات بسیار مهمی است که همه مسئولین باید پیگیر آن باشند.

دکتر بابک بختیاری رئیس شبکه بهداشت و درمان ورامین در دیدار با نقوی نماینده شهرستان‌های قرچک، ورامین و پیشوا در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: علی رغم تمام تلاش هایی که در ورامین صورت گرفته بود، باز هم نیاز به اقدامات جهادی داشته ایم به همین دلیل نیز آقای چوبانی به ما معرفی شد.

وی خاطر نشان کرد: در ورامین نیاز به متخصصین مختلفی داریم تا بتوانیم دستگاه های تخصصی خودمان را راه اندازی کنیم که همین مسئله نیز طی همین دو روز با جدیت از سوی آقای پوبانی پیگیری شده است.

چوبانی رئیس بیمارستان شهید مفتح ورامین در این دیدار با بیان اینکه خدا را شاکر هستم که در ورامین مشغول به فعالیت شده ام، گفت: در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بیمارستان‌هایی در منطقه محروم زاهدان، میرجاوه و دیگر نقاط استان سیستان و بلوچستان ساخته شد که در تهران نمونه آن را داریم.

رئیس بیمارستان شهید مفتح ورامین تصریح کرد: اینکه در ورامین این سطح خدمات را داریم بسیار متاسف هستیم و تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا بتوانیم اقدامات موثری را انجام دهیم.

چوبانی با بیان اینکه از نماینده شهرستان تقاضای همکاری داریم تا بتوانیم به روند اجرای خدمات سرعت رسانی کنیم، گفت: خدمات درمانی در منطقه باعث ایجاد امنیت می شود به همین دلیل نیز دارای اهمیت بسیار بالایی می‌باشد.

دکتر سید حسین نقوی نماینده شهرستان‌های قرچک، ورامین و پیشوا در مجلس شورای اسلامی افزود: متاسفانه شاخص‌های استان تهران نسبت به استان‌های دیگر بسیار پایین است و شهرستان‌های استان تهران نیز در وضعیت بدتری به سر می برند.

وی اظهار داشت: سرانه فضای ورزشی برای هر شهروند در شهرستان‌های استان تهران ۴۵ سانتی متر است در صورتی که در نقاط محروم کشور اینگونه نبوده و میزان سرانه ورزشی بیشتر از این است.

نقوی با بیان اینکه سال‌ها است که درگیر ضریب کار هستیم و این یکی از مشکلات ما است، گفت: به هر کس بگوییم که امکانات درمانی ما کمتر و بدتر از میرجاوه و دیگر نقاط محروم کشور است قبول نمی کنند.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نیاز به عظم و تلاش جدی است تا بتوانیم وضعیت موجود را بهبود بخشیم، گفت: ساخت بیمارستان جایگزین یکی از اقدامات بسیار مهمی است که همه مسئولین باید پیگیر آن باشند.

نماینده منطقه ورامین در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: وزیر بهداشت اعلام کرده است که ۱۶هزار نیرو نیاز داریم تا بتوانیم وضعیت موجود را اداره کنیم و این در حالی است که افتتاح جدید نداشته باشیم.

نقوی خاطر نشان کرد: تمام مسئولین باید تلاش کنند تا بتوانیم وضعیت موجود را بهبود بخشیم.

انتهای پیام/

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *