ساخت قطار حومه به جای مترو عقلانی نیست

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: جایگزینی طرح قطار حومه به جای متروی تهران –ورامین عقلانی نبوده و با سیاست تدبیر و امید سازگار نیست. به گزارش گروه اجتماعی پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما: سید حسین نقوی حسینی در نشست علنی امروز (دوشنبه ۲۶ آبان ماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکری شفاهی […]

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: جایگزینی طرح قطار حومه به جای متروی تهران –ورامین عقلانی نبوده و با سیاست تدبیر و امید سازگار نیست.

به گزارش گروه اجتماعی پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما: سید حسین نقوی حسینی در نشست علنی امروز (دوشنبه ۲۶ آبان ماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکری شفاهی به وزیر راه و شهرسازی گفت: از وزرای دولت تدبیر و امید انتظار می رود اقداماتینقوی در حال ناراحتی را انجام دهند که با تدبیر و امید سازگار باشد.

نماینده مردم ورامین، قرچک و پیشوا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برخی از وزرا اقداماتی می کنند که نه با تدبیر سازگار است و نه مردم را امیدوار می کند، گفت: ساخت متروی تهران، قرچک و پیشوا در دولت دهم تصویب و اعتباراتی برای آن در نظر گرفته شد و ساخت آن نیز ماه‌هاست که آغاز شده است.

وی با بیان اینکه ورامین یک میلیون جمعیت دارد و روزانه ۲۵۰ تردد به تهران انجام می شود گفت: اکنون که ۲۰۰ میلیارد تومان برای ساخت این پروژه هزینه شده و ۴۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است وزیر راه و شهرسازی طرح جایگزینی قطار حومه را ارائه کرده است که این با عقل و تدبیر سازگار نیست و مردم را ناامید می کند.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از رئیس جمهور خواست تا به این موضوع وارد شود و از حق مردم دفاع کند.

نقوی حسینی با بیان اینکه مترو حق مردم است و مردم اجازه نمی دهند دولت با سلیقه شخصی با مطالبات آنها مقابله کند، گفت: این پروژه مصوبه دولت و مجلس است و باید اجرا شود.

این نماینده مردم در مجلس افزود: اگر وزیر راه و شهرسازی همان قطارهای مسافرتی را اداره کند که هر هفته از ریل خارج می شود به او جایزه می دهیم.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱ دیدگاه

  1. شهروند پاسخ

    جلسه مشترک ….آفرین قبلا باید فکر اینجا را می کردید وقتی شهری با این قدمت تاریخی حیف است واقعا مسئولینی بی کفایت و غیر متخصص دارد و تعجبی هم ندارد که از تمام شهر های اطراف عقب مانده ایم این نیز از بی لیاقتی مسئولین گرامی است امیدوارم خداوند توفیق خدمت را از این افراد بگیرد البته اگر سیر و جیب ها پر شده باشند…