شکست شهرخودرو و توقف سپاهان/ پیکان رکورد لیگ را به نام خودش زد!

روز نخست هفته چهارم نوزدهمین دوره رقابت های لیگ برتر در حالی به پایان رسید که صدرنشین سه هفته ابتدایی در خانه مغلوب فولاد شد و سپاهان هم در خانه برابر نفت مسجدسلیمان متوقف شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما؛هفته چهارم رقابت های فوتبال لیگ برتر شامگاه امروز جمعه با برگزاری هفت دیدار پیگیری شد که در نخستین دیدار این هفته تیم تراکتور در خانه اش موفق شد با یک گل تیم گل گهر را شکست دهد و به وضعیتش در جدول رده بندی سروسامان دهد.

شهرخودرو هم در حالی که در ورزشگاه خانگی میزبان فولاد بود نخستین شکست فصل خود را پذیرا شد. سپاهان هم که تیم دوم جدول بود در خانه برابر نفت مسجدسلیمان به تساوی رسید.

پیکان هم در یک بازی پرگل برابر تیم ماشین سازی به پیروزی رسید و ۶ گل زد تا رکورد لیگ نوزدهم را تا اینجای کار به نام خودش ثبت کند.

نتایج دیدارهای هفته چهارم لیگ برتر به شرح زیر است:

* تراکتور یک- گل گهر صفر
گل: امین پورعلی(۶۰) گل به خودی

* شهر خودرو صفر – فولاد یک
گل: لوسیانو پریرا(۹۲)

* پارس جنوبی جم ۳ – سایپا ۲
گل ها: محمد نوری(۸ – پنالتی) فریبرز گرامی(۴۹ و ۶۴) برای پارس و آرمان رمضانی(۶۹) برای سایپا

* پیکان ۶ – ماشین سازی ۲
گل ها: سیدمهران موسوی(۴)، شهریار مغانلو(۳۵)، حجت حق وردی(۴۸)، فراز امامعلی(۷۳ و ۷۸)، سعید واسعی(۸۲) برای پیکان، ادوارد دوس سانتس(۱۵) و سامان نریمان جهان(۵۰ – پنالتی) برای ماشین سازی

* سپاهان صفر – نفت مسجد سلیمان صفر

* نساجی مازندران ۲ – شاهین بوشهر صفر
گل: علی شجاعی(۵۲) و محمد عباس زاده(۹۲)

* صنعت نفت یک – ذوب آهن یک
گل ها: عیسی آل کثیر(۲۲) برای نفت و محمدرضا عباسی(۶۱) برای ذوب آهن

به گزارش خبرنگار مهر، آخرین دیدار هفته چهارم رقابت های لیگ برتر ساعت ۱۴ روز یکشنبه بین تیم های فوتبال استقلال و پرسپولیس در ورزشگاه آزادی تهران برگزار خواهد شد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *