عملیات آسفالت معابر روستایی ورامین آغاز شد

فرماندار شهرستان ورامین گفت: با تأمین اعتبارات مورد نیاز، عملیات آسفالت معابر روستایی ورامین آغاز شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما؛ حسین کاغذلو روز چهارشنبه در جریان بازدید از روند اجرای عملیات آسفالت معابر روستایی ورامین گفت: با هماهنگی اداره کل راهداری استان تهران و تأمین اعتبارات مورد نیاز، کار روکش آسفالت جاده روستایی شاهزاده محمد(ع) تا روستای خالد‌آباد به طول ۵ کیلومتر آغاز گردید تا مشکل یکی از مهمترین مسیرهای روستایی برطرف شود.

وی افزود: یکی از مهمترین مسیرهای ارتباطی جنوب ورامین که مرکز این شهرستان را به محور قم- گرمسار و شهرک صنعتی چرمشهر متصل می‌کند، جاده موسوم به چرمشهر است که به دلیل تردد روزانه صدها دستگاه خودروی سنگین، تریلی و کامیون با مشکلاتی به ویژه در مسیر ۳ کیلومتری سه‌راهی حسن‌آباد تا محور قم- گرمسار مواجه شده است.

وی گفت: تردد خودروهای سنگین و بارش‌های شدید ماه‌های اخیر باعث شده تا بخشی از روکش آسفالت این محور از بین رفته و تردد خودروها را با خطر همراه کند و با وجود ترمیم مقطعی این مسیر، مشکل آن به طور کامل برطرف نشده است.

کاغذلو اظهار کرد: با تأمین اعتبار و پس از تعیین پیمانکار، به زودی عملیات به‌سازی و روکش آسفالت این مسیر مهم انجام می‌شود تا یکی از مطالبات مردم به ویژه رانندگان خودروهای سنگین در این محور محقق شود.

وی همچنین به اجرای طرح به‌سازی مسیر اصلی ری- ورامین توسط اداره کل راه‌داری و حمل و نقل جاده‌ای استان تهران و جنوب‌شرق تهران خبر داد.

وی افزود: پس از برگزاری جلسه مشترک معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرکل راهداری استان تهران به منظور رفع مشکلات مسیر ورامین به ری به عنوان تنها مسیر دسترسی به تهران و سفر وزیر راه و شهرسازی به ورامین، رفع مشکلات این مسیر بازگو شد که با دستور وزیر راه و مساعدت اداره کل راهداری استان تهران، زمینه این مهم فراهم شد.

فرماندار ورامین تصریح کرد: با پیگیری‌های صورت گرفته، کار ترمیم روکش آسفالت، نصب علائم راهنمایی و رانندگی و نصیب دوربین های سرعت سنج در مسیر ری به ورامین آغاز شده تا مشکلات تردد مردم شهرستان های جنوب شرق تهران به پایتخت برطرف شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *