فرماندار شهرستان قرچک رای خود را به صندوق انداخت

همزمان با دو اسفند ماه و برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و اولین میان دوره‌ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری، بهمن خطیبی فرماندار شهرستان قرچک رای خود را به صندوق انداخت.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما؛ همزمان با دو اسفند ماه و برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و اولین میان دوره‌ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری، بهمن خطیبی فرماندار شهرستان قرچک رای خود را به صندوق انداخت.
خطیبی گفت: شرکت در انتخابات یک وظیفه شرعی، عقلی و اجتماعی بوده و حضور حداکثری مردم ضامن صیانت از امنیت و اقتدار کشور است.
وی بیان کرد: امروز همه معاندان و مخالفان و بدخواهان انقلاب سعی کردند مردم را از شرکت در انتخابات نهی و منع کنند اما رهبر معظم انقلاب و همه دلسوزان نظام، مردم را توصیه کردند که در انتخابات شرکت کنند.

فرماندار قرچک تاکید کرد: دوم اسفند ماه روز یأس دشمنان ایران اسلامی است و امروز به پشتوانه حضور آحاد مردم پای صندوق‌های رأی، بر افتخارات کشور افزوده خواهد شد.

وی تصریح کرد: مردم قرچک در نخستین ساعت اخذ رای در صحنه حضور دارند و همه عوامل اجرایی، نظارت وغیره انتخابات آمادگی کامل دارند و در جای جای شهرستان برای دسترسی مردم به شعب اخذ رای تمهیدات لازم پیش‌بینی شده و همه شعب کار خود را از ساعت هشت آغاز کردند.

خطیبی گفت: این حضور می‌تواند موجب ارتقای امنیت کشور و ابهت ملت ایران در چشم ملت‌های دیگر باشد و علاوه بر اینکه وظیفه دینی و ملی است یک حق مدنی برای مردم است.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *