فرماندار ورامین: ۴۰ مگاوات برق به ظرفیت ورامین افزوده شد

فرماندار ورامین گفت: به ظرفیت برق شهرستان ورامین ۴۰ مگاوات افزوده شد

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما؛ سال گذشته در حوزه روستایی مشکلاتی در تأمین آب برخی از روستاهای بخش مرکزی و جوادآباد به وجود آمده بود که با مدیریت منابع و اقدامات کوتاه مدت بخشی از این مشکلات برطرف و با اجرای طرح‌های بلندمدت طی ماه‌های گذشته، مشکل کمبود آب در این مناطق به طور کامل مرتفع شد.

در حوزه گاز نیز اقدامات موثری به ویژه در انتقال شبکه به جنوب شهرستان و منطقه حصارگلی که شهرک گل و گیاه در آن مستقر است صورت گرفته و لازم است تا مشکل روستاهای فاقد گاز و یا دارای مشکل طول مسیر، به طور کامل شود.

حسین کاغذلو فرماندار شهرستان ورامین با اشاره به احداث خط ۶۳ کیلوولت شهرستان ورامین پس از ۱۳ سال انتظار گفت: با اجرای این طرح و راه‌اندازی فاز نخست، ۴۰ مگاوات به ظرفیت انتقال برق شهرستان افزوده شده و مشکل ضعف و نوسان ولتاژ در شهر و روستاهای بخش مرکزی در تابستان امسال برطرف می‌شود.

فرماندار ورامین گفت: در حوزه توزیع برق، در حال حاضر ۳ هزار و ۳۵۰ دستگاه ترانس توزیع در شهرستان ورامین وجود دارد که از این تعداد ۶۰۰ دستگاه خانگی بوده و طی دوسال گذشته، ۱۰۰ ترانس به ظرفیت شهرستان افزوده شده است.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *