فرمولی برای برطرف کردن مشکل کارخانه وارنا پیدا نکرده‌ایم/ اگر تعاونی ها حمایت کنند، آمادگی پیگیری این مشکل از مسئولین بالادستی را داریم

نماینده منطقه ورامین گفت: مشکلات کارخانه قند ورامین با فرمول قابل برطرف شدن بود و این فرمول ها را پیگیری کردیم و خدا را شاکریم که توانستیم به این نتیجه نیز برسیم ولی هنوز نتوانسته ایم برای لبنیات وارنا فرمولی پیدا کنیم.   سید حسین نقوی نماینده شهرستان های قرچک، ورامین و پیشوا در مجلس […]

نماینده منطقه ورامین گفت: مشکلات کارخانه قند ورامین با فرمول قابل برطرف شدن بود و این فرمول ها را پیگیری کردیم و خدا را شاکریم که توانستیم به این نتیجه نیز برسیم ولی هنوز نتوانسته ایم برای لبنیات وارنا فرمولی پیدا کنیم.

 

سید حسین نقوی نماینده شهرستان های قرچک، ورامین و پیشوا در مجلس شورای اسلامی در جمع برخی دامداران بزرگ ورامین بیان کرد: دشت ورامین یکی از کانون های بزرگ دامپروری و کشاورزی است و حداقل ۴۰درصد از منابع درآمدی مردم این مطنقه به واسطه همین مشاغل است.

وی خاطر نشان کرد: با هم فکری کشاورزان و دامداران ورامینی در نظر داشتیم که یک شرکت تعاونی در منطقه راه اندازی کنیم که متاسفانه بخاطر مسائل گوناگون تا به امروز میسر نشده است.

نقوی تصریح کرد: متاسفانه امروز باید اعلام کنیم که زیر سایه تهران خفه شده ایم و هر زمانی که چیزی برای حوزه انتخابیه خود می خواهیم چون عضو استان تهران هستیم دیگر نمایندگان در برابر ما موضع می گیرند در حالی که برخی مناطق ما از بسیاری مناطق محروم کشور نیز محروم تر است.

نماینده منطقه ورامین اظهار داشت: مشکلات کارخانه قند ورامین با فرمول قابل برطرف شدن بود و این فرمول ها را پیگیری کردیم و خدا را شاکریم که توانستیم به این نتیجه نیز برسیم ولی هنوز نتوانسته ایم برای لبنیات وارنا فرمولی پیدا کنیم.

وی خاطر نشان کرد: اگر تعاونی های منطقه آمادگی داشته باشند که حمایت از دولت بگیرد و بتواند وارنا را مدیریت کند آمادگی کامل داریم تا از مسئولین مختلف پیگیری کنم.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *