لزوم حمایت از کالای ایرانی با به گردش درآوردن ثروت داخلی

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: باید ثروت داخلی کشور را به گردش درآورد تا در چرخه تولید قرار گیرد و با تولید کالای باکیفیت ایرانی، زمینه اشتغال را فراهم و وابستگی به کشورهای خارجی را کاهش داد.     به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما: سید حسین نقوی‌حسینی پیرامون اقدامات […]

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: باید ثروت داخلی کشور را به گردش درآورد تا در چرخه تولید قرار گیرد و با تولید کالای باکیفیت ایرانی، زمینه اشتغال را فراهم و وابستگی به کشورهای خارجی را کاهش داد.

 

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما: سید حسین نقوی‌حسینی پیرامون اقدامات لازم برای حمایت از کالاهای ایرانی اظهار کرد: نام‌گذاری سال ۹۷ با عنوان حمایت از کالای ایرانی هدفی راهبردی و مهم را دنبال می‌کند، چراکه امروز در حوزه اقتصاد کشور نیازمند به اشتغال، زمینه‌سازی گردش سرمایه و تولید ثروت هستیم.

 

وی بیان کرد: دشمنان کشور به‌دنبال بهره‌برداری از ضعف اقتصادی ما هستند تا مردم را تحت فشار اقتصادی قرار دهند، بنابراین منطقی‌ترین کار پرداختن به تولید داخلی کشور و حمایت از کالای ایرانی است تا بتوانیم تولید ملی را به استقلال واقعی خود برسانیم.

 

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تصریح کرد: رسیدن به این هدف در صورتی امکان‌پذیر است که مردم با‌ غیرت ملی خود در این زمینه ورود یابند و دولت، مجلس و ارکان نظام نیز باید به فعالیت در این زمینه بپردازند.

 

وی خاطرنشان کرد: اقشار مختلف مردم باید از خرید و استفاده کالاهای خارجی بپرهیزند و دولت، مجلس و ارکان نظام باید برای زمینه‌سازی تولید کالای باکیفیت ایرانی تلاش کنند و این زمینه‌سازی برای تولید کالای ایرانی به‌عهده دولت است.

 

نقوی‌حسینی در پایان متذکر شد: باید ثروت داخلی کشور را به گردش درآورد تا در چرخه تولید قرار گیرد و با تولید کالای باکیفیت ایرانی، زمینه اشتغال را فراهم و وابستگی به کشورهای خارجی را کاهش داد، بدین صورت کشورهای خارجی دیگر نمی‌توانند از طریق تحریم اقتصادی مردم ایران را تحت فشار قرار دهند.

انتهای پیام

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *