مترو ورامین در اسرع وقت به بهره برداری برسد

مقرر گردید خط مترو تهران – ورامین – قرچک و پیشوا با مسئولیت و اجرای شرکت مترو تهران ادامه یابد و در اسرع وقت به بهره برداری برسد . راه آهن موظف است کلیه همکاری ها و زمینه های عملیات اجرایی مترو را فراهم کند . به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما: مجمع نمایندگان […]

مقرر گردید خط مترو تهران – ورامین – قرچک و پیشوا با مسئولیت و اجرای شرکت مترو تهران ادامه یابد و در اسرع وقت به بهره برداری برسد . راه آهن موظف است کلیه همکاری ها و زمینه های عملیات اجرایی مترو را فراهم کند .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما: مجمع نمایندگان استان تهران طی جلسه ای با دکتر لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی به مشکلات شهرستانهای استان تهران رسیدگی کردند.

این جلسه با حضور آخوتدی وزیر راه و شهرسازی، نعمت زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت، دکتر هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، سرافراز رئیس سازمان صدا و سیما جمهوری اسلامی ایران و نمایندگان شهرستان های استان تهران برگزار شد.

در پایان این جلسه ۱۱ مصوبه منظور شد که به شرح زیر می باشد:

۱ – مقرر گردید خط مترو تهران – ورامین – قرچک و پیشوا با مسئولیت و اجرای شرکت مترو تهران ادامه یابد و در اسرع وقت به بهره برداری برسد . راه آهن موظف است کلیه همکاری ها و زمینه های عملیات اجرایی مترو را فراهم کند .لاریجانی3

۲ – مقرر گردید مصوبات سفر هیئت دولت به شهرستانهای استان که هنوز اجرایی نگردیده به دستگاه های ذی ربط ابلاغ تا مقدمات انجام آن فراهم شود .

۳ – در رابطه با افزایش نمایندگان شهرستانهای استان تهران مقرر گردید بصورت جداگانه طرحی تهیه و ارائه گردد .

۴ – بدلیل مشکلات موجود شبکه پنج سیما در ارائه خدمات مناسب به شهرستانهای استان قرار شد پیشنهاد شبکه مستقل برای شهرستانهای استان به سازمان صدا و سیما داده شود .

۵ – در رابطه با بزرگراه بابایی – پاکدشت – ورامین مقرر گردید پس از رفع موانع اجرایی پروژه ادامه یابد .

۶ – مقرر گردید هماهنگی لازم جهت ساخت بیمارستان شهریار ، قدس و ملارد توسط و

زارت بهداشت و درمان بعمل آید .

۷ – به منظور رفاه حال مردم گیلاوند (دماوند) هماهنگی لازم با وزارت راه و شهرسازی جهت تکمیل کمربندی آن بعمل آید .

۸ – تسریع در احداث شهرک صنعتی شهریار با هماهنگی وزارت صنعت ، معدن و تجارت و بخش غیر دولتی.

۹ – احداث خدمات ریلی در شهرستانهای استان توسط شرکت مترو تهران صورت گیرد و راه آهن نیز همچنان به خدمات خود از طریق ریل ادامه دهد .

۱۰ – مقرر گردید وزارت راه و شهرسازی نسبت به احداث و تکمیل بیمارستان شهرستان قرچک اقدام و تسریع نماید .

۱۱ – با عنایت به انجام مطالعه طرح اکوی شهری دماوند و فیروزکوه و اعتبار پیش بینی شده (دومیلیارد تومان) مقرر گردید جهت جلوگیری از آلودگی آب شرب سد ماملو ، این پروژه با الویت انجام شود .

منبع: وقت اضافه

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱ دیدگاه