مدیران ادارات به تحقق جایگاه واقعی روابط عمومی کمک نمایند

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما؛ حسین عباسی فرماندار پیشوا در نشست با اعضای هیات رییسه شورای روابط عمومی ها گفت: اقدامات و خدمات دولت باید به درستی اطلاع‌رسانی شود و هرگونه ضعف در این حوزه عملکرد دستگاه‌ها را تحت‌الشعاع قرار می‌دهد. باید جایگاه مشورتی روابط عمومی در هر سازمان تقویت شود. وی […]

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما؛

حسین عباسی فرماندار پیشوا در نشست با اعضای هیات رییسه شورای روابط عمومی ها گفت: اقدامات و خدمات دولت باید به درستی اطلاع‌رسانی شود و هرگونه ضعف در این حوزه عملکرد دستگاه‌ها را تحت‌الشعاع قرار می‌دهد.

باید جایگاه مشورتی روابط عمومی در هر سازمان تقویت شود.

وی افزود: روابط عمومی‌ها باید ابتکار عمل داشته باشند و با هم‌افزایی و بکارگیری همه ظرفیت‌ها در جهت پیشبرد اهداف مجموعه خود حرکت کنند.

عباسی اظهار کرد: نوآوری و تحول‌‌‌‌، به‌روز بودن و استفاده از ابزارهای نوین ارتباطی باید سرلوحه کار یک روابط عمومی پویا و هوشمند باشد.

فرماندار پیشوا گفت: مدیران ادارات باید اهمیت حوزه اطلاع‌رسانی را درک کرده و به تحقق جایگاه واقعی روابط عمومی کمک نمایند.

وی اذعان کرد: آموزش به عنوان عامل مهم ارتقای توانایی‌های فردی و گروهی در دستور کار روابط عمومی‌ها قرار گیرد.

 با عملکرد مطلوب و پاسخگویی به موقع از ایجاد حواشی و شایعات جلوگیری کنید.

وی در پیان افزود: همراهی و تعامل با خبرنگاران به عنوان بازوی توانای روابط عمومی به تحقق برنامه‌ها و اهداف مورد نظر کمک خواهد کرد و باید مورد توجه قرار گیرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *