مردمی بودن و با مردم بودن از وظایف یک مسوول انقلابی است

امام جمعه خیرآباد گفت:مردمی بودن و با مردم بودن از وظایف یک مسوول انقلابی است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما؛حجت الاسلام اوالمسلمین جعفر طزری امام جمعه خیرآباد ظهر امروز در خطبه های عبادی سیاسی جمعه ابن هفته پس از سفارش خود و دیگران به رعایت تقوای الهی اظهار کرد: در هفته گذشته یک مجله معلوم الحال فرانسوی بار دیگر به ساحت پیامبر معظم اسلام اهانت کرد و قلوب محبین و ارادتمندان به ساحت پیامبر اسلام را خدشه دار کرد.

وی افزود: این اتفاق و این عمل ننگین در این برهه از زمان می تواند آغاز جنایتی برای دنیای اسلام باشد، لذا ما ضمن محکوم کردن این عمل وقیحانه ، از مسوولان کشور می خواهیم در قبال این توهین موضعی قاطع و جواب متقابلی ارائه نمایند.

امام جمعه خیرآباد گفت: از طرفی از همه مسلمانان جهان می خواهیم ضمن اتحاد در مقابل این عمل، هوشیاری و بصیرت خود را نسبت به اتفاقات بعدی حفظ کنند چرا که این مجله خود اقدام به این کار نکرده است بلکه توسط سران رژیم غاصب و آمریکا مامور به این کار شده است و این دو جنایتکار عالم تصمیم دارند با این حرکت ضمن ایجاد تنش در بین ادیان الهی ،توجه همگان از معامله قرن را به سوی این اقدام منصرف نمایند تا در سکوت کشورهای اسلامی این اقدام خبیث را صورت دهند.

وی بیان کرد: قریب به پنجاه روز تا انتخابات ریاست جمهوری آمریکا مانده ، انتخاباتی که به اقرار کارشناس جهان و خود آمریکا فاسدترین ، پر تنش ترین و دارای تقلب است و از هم اکنون ترامپ اعلام کرده، اگر انتخاب نشود تقلب شده است آنچه لازم به ذکر است عده ای در داخل تبدیل به ستاد انتخاباتی دموکرات ها شده اند و به این امید هستند که دموکرات ها به پیروزی برسند چرا که آنها اگر پیروز شوند به برجام برمی گردند و گشایش اقتصادی صورت می گیرد.

طزری عنوان کرد: آنچه باید یاد آور این عده شد آنکه سیاست این دو حزب اگر در داخل آمریکا متفاوت باشد اما سیاست شان بر سر جمهوری اسلامی یکی است و آن هم براندازی نظام اسلامی می باشد.

وی یادآور کرد: دموکرات ها کسانی هستند که بیشترین تحریم ها را در زمان اوباما بر جمهوری اسلامی تحمیل کردند و به وعده های خود در برجام عمل نکردند.

خطیب جمعه خیرآباد گفت: نامزد دموکرات ها هنوز رئیس جمهور نشده اعلام کرده تحریم ها را در صورت پیروزی شدت خواهد بخشید لذا این عده به جای دل خوش کردن به انتخابات آمریکا ، بهتر است از فرصت سوزی دست بردارند و به جای گره زدن مشکلات به انتخاب دموکرات ها ، از ظرفیت عظیم کشور برای رونق و جهش اقتصادی استفاده کنند.

طزری بیان کرد: در هفته گذشته ریاست محترم مجلس اولین سفر اساانی خود را به استان خوزستان اغاز کرد و از نزدیک مشکلات مردم این استان قهرمان را بررسی کرد چند نکته راجع به این سفر عرض کنم.

وی خاطرنشان کرد: مجلس دو وظیفه مهم دارد یکی قانون گذاری و دوم نظارت بر دستگاه ها و عملکرد آنان ، لذا این سفر در راستای وظایف مجلس بوده است.

امام جمعه خیرآباد تصریح کرد: مردمی بودن و با مردم بودن و لمس مشکلات مردم از نزدیک از وظایف یک مسوول انقلابی است مسوولی که در دوران مسوولیت چهار ساله یا هشت ساله خود از اتاق خود خارج نشده است به درد نظام اسلامی نمی خورد.

وی ادامه داد: امروز ما شاهد آن هستیم که بعضی مشکلات کوچک و ابتدایی در جامعه و کشور وجود دارد که به راحتی قابل حل است اما مسوول آن منطقه از آن خبر ندارد و یا اگر خبر دارد حال رسیدگی و پیگیری ندارد.

طزری خاطرنشان کرد: مسولان اگر نمی توانند بعضی مشکلات را حل کنند حداقل می توانند در بین مردم حضور پیدا کنند و از نزدیک به درد دل مردم گوش کنند هرچند ما اعتقاد داریم اکثر مشکلات در کشور ما قابل حل است و مردم ما توقع زیادی از مسوولان .

وی در پایان تصریح کرد: داشتن آب حق اولیه مردم است و زیبنده نظام اسلامی نیست که هنوز مناطقی از کشور بی اب باشند و مسولان ان اقدامی نکرده باشند.

انتهام پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *