مسئولان برای تجدید روحیه به دیدار خانواده معظم شهدا می روند

‌معاون سیاسی و اجتماعی استانداری تهران گفت: مسئولان دیدار با خانواده شهدا را وظیفه می‌دانند و هم برای تجدید روحیه به خدمت این عزیزان می رسند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما؛ شکرالله حسن‌بیگی معاون سیاسی و اجتماعی استانداری تهران پیش از ظهر یکشنبه به همراه بهمن خطیبی فرماندار شهرستان قرچک، علیخانی مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری، بخشدار مرکزی و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با والدین معظم شهید والامقام سید احسان میرسیار از شهدای مدافع حرم دیدار و گفتگو کردند.

شکرالله حسن بیگی در این دیدار ضمن تبریک عید سعید قربان، طی سخنانی بیان کرد: نعمات انقلاب اسلامی نشأت گرفته از خون پاک شهدا و پایداری و مقاومت خانواده‌های آنان است.

وی ادامه داد: توفیق خدمتگزاری مسئولان مرهون فداکاری خانواده معظم شهدا و ایثارگران است، مسئولان دیدار با خانواده شهدا را وظیفه می دانند و هم برای تجدید روحیه به خدمت این عزیزان می رسند.

معاون سیاسی و اجتماعی استانداری تهران خاطر نشان کرد: شهدا چشم و چراغ ملت هستند، ما هر چه داریم به برکت خون این عزیزان است و امیدواریم خدمتگزاران لایقی برای وطنی باشیم که با خون پاکشان آبیاری شده است.

وی افزود: شهدای مدافع حرم برای کشور عزت آفرینی کرده اند و همه مردم ایران اسلامی ارادت قلبی به این بزرگواران و خانواده آنها دارد.

حسن بیگی نیز در ادامه با آرزوی عزتمندی روزافزون برای خانواده معظم شهدا، آنان را همچون ستارگانی درخشان در بین آحاد مردم عنوان کرد.

در ادامه والدین شهید خاطراتی از شهید سید احسان میرسیار بیان کردند و از حضور مسئولان قدردانی کردند.

انتهای پیام

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *