مسئولین در خواب غفلت؛ تبعیض فاحش بین تشکلات و بسیج دانشجویی/ مصوباتی که فاقد ضمانت اجرایی است

مسئولین دانشگاه آزاد واحد ورامین- پیشوا باز هم دراجرای برنامه بسیج دانشجویی این دانشگاه کارشکنی کردند. آن کس که خوابیده است را می توان بیدار کرد، ولی آن شخص که خود را خواب زده است را نمی توان از خواب بیدار کرد. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما به نقل از روابط عمومی بسیج […]

مسئولین دانشگاه آزاد واحد ورامین- پیشوا باز هم دراجرای برنامه بسیج دانشجویی این دانشگاه کارشکنی کردند.

آن کس که خوابیده است را می توان بیدار کرد، ولی آن شخص که خود را خواب زده است را نمی توان از خواب بیدار کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما به نقل از روابط عمومی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ورامین- پیشوا: پس از لغو یکجانبه آخرین برنامه بسیج دانشجویی به بهانه سخنرانی فاطمه راکعی که یکی از متحصنین مجلس ششم و از افراد نوشتن نامه جام زهر به مقام معظم رهبری امام خامنه ای(مدظله العالی) بوده است، صبح امروز نیز برنامه بسیج دانشجویی با کارشکنی های بسیار زیادی برگزار شد.دانشگاه پیشوا

طبق برنامه ریزی های انجام شده، برگزاری اولین همایش تببین الگوی پیشرفت ایرانی اسلامی توسط بسیج دانشجویی که دارای مصوبه آذر ماه شورای فرهنگی دانشگاه آزاد نیز می باشد در مرحله اول در زمان اجرا به مشکل برخورد، طبق برنامه های از پیش تعیین شده ساعت شروع مراسم ۸ صبح بود و در این ساعت نیز دانشجویان مختلفی نیز برای استفاده از این همایش به سالن اجتماعات دانشکده علوم انسانی آمدند ولی درب این سالن تا ساعت۹صبح باز نشد.

سالن اجتماعات دانشکده علوم انسانی همان سالنی بود که با لطف مسئولین دانشگاه جشن انجمن اسلامی را جایگزین نشست تشکیلاتی بسیج دانشجویی کردند تا فاطمه راکعی در آن سخنرانی کند تا بتواند ضمن تطهیر خود اهداف خود را در فضای دانشگاه نشردهد.

پس از پیگیری های بسیار زیاد اعضاء بسیج دانشجویی در خصوص برگزاری این برنامه که دقیقاً در راستای دستورات رهبر معظم انقلاب در خصوص تبیین الگوی ایرانی اسلامی پیشرفت نیز می باشد، مسئولین دانشگاه کلید قفلی که بر درب این سالن اجتماعات زده شده بود را به مسئولین بسیج دانشجویی می دهند تا این برنامه اجرا شود.

البته کارشکنی مسئولین در همینجا به پایان نمی رسد بلکه طبق مصوبه شورای فرهنگ قرار بود پذیرایی این جلسه نیز از سوی دانشگاه تامین شود ولی تا آخرین لحظهمسئولین دانشگاه همکاری نکردند و این امر توسط بسیج دانشجویی صورت پذیرفت.

حال از مسئولینی که قصد ندارند از خواب غفلت بیدار شوند و همچنان چشمان خود را بر تمام فعالیت های غیرارزشی بسته و از سوی دیگر نیز در مقابل برنامه هایی که در راستای دستورات مقام معظم رهبری می باشد ایستادگی می کنند باید پرسید چرا ظاهرشان با عملشان متفاوت است و چرا به این کار خود ادامه می دهند؟

سوال دیگر این است که مصوبات شورای فرهنگی دانشگاه پیشوا چه میزان ارزش و اهمیت دارد؛ چرا برنامه ای که دارای مصوبه شورای فرهنگ بوده است با این همه کارشکنی اجرا می شود و آیا این کارشکنی ها نشان از کم اهمیت و یا بی اهمیت بودن مصوبه شورای فرهنگی دانشگاه است؟

از مسئولین مختلف شهرستان پیشوا و دانشگاه آزاد می پرسیم که چرا دوست دارند تا فراتشکلی بنام بسیج دانشجویی را رغیب دیگر تشکل های سیاسی قرار دهند و ارزش این نهادی که تمام فعالیت هایش در راستای دستورات رهبر می باشد را پایین آورند.

انتهای پیام

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۷ دیدگاه

 1. حامد پاسخ

  ای بابا این دانشگاه آزادم گندش رو درآورده
  نون به نرخ روز خورها
  این شیبانی زمان دانشجو پست گرفت و جبهه مخالف رفسنجانی بود ، زمان میرزاده هم دید هوا پسِ چسبید به حاج آقا حسینی رفیقِ شفیقِ هاشمی رفسنجانی و سرمایه دارِ ورامینی و گذاشتش معاون فرهنگی دانشگاه
  به نظر من این جماعت چسبیدن به میز و پول
  واقعا هم راست میگن دانشگاه آزاد ملک خصوصیِ ایناست
  شهریه ها کوفتشون بشه با پولِ ماها چه کارا که نمیکنن.
  آخه بگو دکتر شیبانی تو اگه حرمت امام جمعه و شهدارو میخواستی نگه داری چرا موافقت کردی فتنه گر بیاد توی دانشگاه صحبت کنه .
  حاج آقا حسینی هم که توی دانشگاه ورامین همه کارست شیبانیِ بیچاره مترسکِ

 2. علی پاسخ

  اینا فکر کردن با این کاراشون میتونن حاله بچه بسیجیارو بگیرن و مثلا نزارن بچه ها کار کنن.
  نمیدونن که اگر بچه ها سیستمشون بهم بریزه و به این نتیجه برسن که مسئولین دانشگاه روبروی اونا هستن نه کنار و همراهشون، برای مسئولین سنگین تموم میشه.. و حرکت های دانشجویی و بسیجی وار در خور شخصیت اونارو باهاشون انجام میدن..
  چون فقط اونا هستن که دارن برای فرهنگ تو دانشگاه دل میسوزونن.. با این کارا هم عقب نمیکشن.. چون وظیفه خودشون میدونن که تو عرصه باشن.. به هر قیمتی.. حتی اگر اخراج از دانشگاه بوسیله اعمال قدرت به ناحق از سوی مسئولین باشه..
  ان الله مع الحق..

 3. روح الله پاسخ

  به آقای دکتر شیبانی فقط یک کلام رو میخوام بگم;
  اونم اینکه خجالت بکشید از این کارهاتون، از شما بعیده و ما بچه حزب اللهی ها از شما توقع نداشتیم..
  ان شاالله که تجدیدنظر کنین تو رفتارهاتون قبل از اینکه خدای نکرده مجبور شیم روبروی هم وایسیم..
  یاحسن

 4. ناشناس پاسخ

  سلام
  فقط میتونم یه جمله خطاب به دکتر شیبانی بگم اونم؛
  “برات متاسفم”
  یازهرا

 5. علی پاسخ

  این دانشگاه به دستور حضرت امام و حمایت ایشان راه اندازی شد و مقام معظم رهبری بارها حمایت کردند و فضای دانشگاه یک فضای باز سیاسی است و دانشجو باید سیاسی باشد شما که از آمدن یک نفر این مقدار هراس دارید که حرفش را بزند چه ارعای آزادی می کنید . و رییس داتشگاه شخصیتی علمی است و هماهنگ با سیاست های نظام و حاج آقا حسینی یک روحانی جانباز و کارمند است او را چه ربطی به سرمایه داری ٰ به فکر قیامت خود باشید که عذابی دردناک در انتظار شماست از این همه تهمت و افترا بترسید .

 6. حامد پاسخ

  ثابت کنید کجای نظر بنده تهمت و افتراست ؟
  اینکه روز برنامه انجمن دانشگاه حاج آقا حسینی دانشگاه بوده و دکتر شیبانی با خانم راکعی دیدار کردن !! اونم تو آستانه وقتِ نماز! ولی نماز جماعت رو نیومدن از ترسشون بخونن ، که مبادا بهشون بگن چرا به جلسه جشن انجمن اسلامی که در آستانه اربعین برگزار شده نرفتید ؟
  و …
  .
  .
  .
  خانم یا آقای محترم “علی” لطفا جانبدارانه نگاه نکنید واقع بینانه و بحق نظر بدید .

 7. حامد پاسخ

  راستی از کدوم آزادی حرف میزنید؟
  این ادبیات ادبیات مسئولای دانشگاهه : “این دانشگاه به دستور حضرت امام و حمایت ایشان راه اندازی شد و مقام معظم رهبری بارها حمایت کردند”.
  » احیانا شما کارمند ، جیره خور یا مرید این مسئولان دانشگاه نیستید !؟
  .
  .
  .
  .

  » حاج آقا بیشتر رییس دانشگاهه تا کارمند ! خدا خیرش بده !
  » بعدشم ، از چی باید هراس داشته باشیم !؟ اونایی باید بترسن که در ایام حزن و اندوه آل الله میرن جشن میگیرن ، وقت نماز سخنرانی میکنن ، فتنه گر دعوت میکنن به دانشگاه و در ورودی سالن رو میبندن نمیزارن ما بیایم حرفمون رو بزنیم ؛ اون روز همه حراستی ها ریهته بودن اونجا و دانشگاه نبود جو امنیتی بود. شما تعریفتون از آزادی همینه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بابا ایول داره بخدا .
  فاین تذهبون علی آقا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  » امام گفت : میزان حال فعلی افراد است .
  » برای من تمامی این مسئولین محترمند مگر اینکه مثل قضیه اخیر بفهمم بدنبال منافع و مطامع شخصی خودشونن، که اگه اینجور شد صراحتاً حرفم رو میزنم ، جز برای رضای خدا و اعتلای حق هم حرکتی نمیکنم . از نظر من اگر موضع گرفته نشه خیانت شده در حق خون شهدای انقلاب و شهدای فتنه ؛ جانباز بودن و روحانی بودن یه ارزشِ نباید باعث سوء استفاده بشه چه بسا که طرف از سادات هم باشه !
  ضمناً پیشنهاد میکنم شعار ندیم و بریم تاریخ بخونیم ، تاریخ اسلام بخونیم .دیگران رو وقتی حرف حق میزنن متهم نکنیم.

  » کاش یادمون نره :
  .
  .
  .

  – قرآن های سر نیزه !
  – ابوموسی اشعری ها رو که دَم از حکمیت میزدند!
  – یزدی که جانباز سفین بود , سر از تن امام حسین ع جدا کرد !
  – خون دل خوردن امام روح الله و جام زهری که به امام دادن !
  – فتنه ۸۸ و زبان دراز برخی آقایان و استحالشون !
  و صدای این عمار !
  .
  .
  .
  .
  ان شاالله خدا هرکسی که در هر لباسی خیانت میکنه به سزای اعمالش برسونه
  به حق همین ماهه عزیز