مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران: بی تدبیری برخی مسئولان مشکلات را به بار آورده است

مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: وفاداری خودمان را با عمل به فرمان رهبر معظم انقلاب ثابت کنیم و با برادری مسئولان این مشکلات برطرف می‌شود.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما؛سردار اسماعیل کوثری یکشنبه شب (هشتم تیرماه) در مراسم هفته حقوق بشر آمریکایی که با حضور برخی مقامات استانی و شهرستانی در مسجد امام حسن مجتبی علیه‌السلام شهرستان ورامین برگزار شد، اظهار داشت: جنایات آمریکا باید برای نسل جوان انقلاب تبیین شود و اگر این کار انجام نشود در این موضوع کوتاهی شده است، خیلی از مسئولان به انقلاب خدمت کرده و خیلی‌ها هم خیانت کردند.

 

وی گفت: سازمان ملل متعلق به تمام کشورها می‌باشد نه تنها برای یک کشور، حقوق بشر را باید برای تمام مردم جهان خواست نباید به خاطر این‌که پول و قدرت در دست دولت آمریکا است برای هر جنایتی که انجام می‌دهد توجیه داشته باشد.

 

امام خمینی (ره) و رهبر انقلاب دشمن شناسی دقیقی هستند

 

مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران یادآور شد: امام خمینی(ره) با دست خالی بلائی به سر دو ابرقدرت آورد که روزی فکرش هم نمی‌کردند؛ امام راحل و رهبر معظم انقلاب دشمن شناس دقیقی هستند.

 

وی بیان داشت: دو عامل باعث پیروزی و تداوم انقلاب شده است، آن دو عامل رهبری و مردم ولایت‌مدار بوده است و آن مردم پای این مکتب ناب محمدی صلی‌الله علیه و آله وسلم ایستاده‌اند؛ اگر مسئولان خدا را در نظر بگیرند این مملکت هیچ مشکلی پیدا نخواهد نکرد.

 

ایران کشوری ثروتمند و غنی است / نقش بی تدبیری برخی مسئولان در مشکلات اخیر

 

سردار کوثری افزود: متاسفانه بی تدبیری برخی مسئولان باعث شده که گاهی اوقات دچار مشکل شویم وگرنه کشور ما ثروتمند و غنی است؛ ۲۰۰ هزار شهید برای این انقلاب خیلی خیلی عزیز می‌باشند، همجور مقابل دشمنان انقلاب در طول این ۴۰ سال ایستاده‌ایم.

 

مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران تصریح کرد: وفاداری خودمان را با عمل به فرمان رهبر معظم انقلاب ثابت کنیم و ان‌شاءالله با برادری مسئولان این مشکلات برطرف می‌شود.

 

انتهای پیام/

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *