مصاحبه یک عضو هیئت دولت نمی تواند مصوبه مجلس و دولت را تغییر دهد/ مترو به ورامین می آید

امروز قاطعانه اعلام می کنیم که پروژه متعلق به شرکت مترو می باشد و با قدرت نیز به کار خود ادامه خواهد داد و برای اطمینان شهروندان می توانند کارگاه مترو، پل امام رضا(ع) ورامین و ایستگاه های پیشوا و قرچک را مشاهده کنند که پیمانکار پروژه با تمام قدرت در حال کار کردن است. […]

امروز قاطعانه اعلام می کنیم که پروژه متعلق به شرکت مترو می باشد و با قدرت نیز به کار خود ادامه خواهد داد و برای اطمینان شهروندان می توانند کارگاه مترو، پل امام رضا(ع) ورامین و ایستگاه های پیشوا و قرچک را مشاهده کنند که پیمانکار پروژه با تمام قدرت در حال کار کردن است.

سید حسین نقوی حسینی نماینده شهرستان های قرچک، ورامین و پیشوا طی مصاحبه با خیرنگار پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما در خصوص مترو محور تهران- ورامین- پیشوا گفت: مدیران وزارت راه و راه آهن از ابتدا نسبت به احداث مترو در حریم راه آهن اعتراض داشتند و این اعتراض وزیر راه صحبت جدیدی نیست.نقوی8

وی ادامه داد: آنچه که هیئت دولت مصوب کرده و مجلس شورای اسلامی آن لایحه دولت را تصویب کرده و قانوناً اعلام شده است پروژه مترو تهران است.

نماینده شهرستان های قرچک، ورامین و پیشوا اظهار کرد: مصاحبه یک عضو هیئت دولت نمی تواند مصوبه مجلس شورای اسلامی و دولت را عوض کند.

نقوی تصریح کرد: امروز قاطعانه اعلام می کنیم که پروژه متعلق به شرکت مترو می باشد و با قدرت نیز به کار خود ادامه خواهد داد و برای اطمینان شهروندان می توانند کارگاه مترو، پل امام رضا(ع) ورامین و ایستگاه های پیشوا و قرچک را مشاهده کنند که پیمانکار پروژه با تمام قدرت در حال کار کردن است.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی در خصوص گذاشتن ریل های راه آهن بر روی زیرسازی های انجام شده توسط شرکت مترو توسط راه آهن نیز گفت: این کار یک تخلف آشکار شرکت راه آهن است که میلیاردها ریال به بیت المال خسارت وارد کرده است.

وی ادامه داد: بنده رسماً به عنوان نماینده مردم علیه شرکت راه آهن و خسارتی که به بیت المال زده شده است به سازمان بازرسی کل کشور شکایت کرده ام و قطعاً آن را پیگیری خواهم کرد.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *