7897979

مطالبه اصلی مردم از مجلس یازدهم چیست؟

نماینده مردم پیشوا، ورامین و قرچک در مجلس گفت: مطالبه اصلی مردم از مجلس مقابله و مبارزه با تورم و گرانی و فساد است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما؛

حسین نوش‌آبادی، نماینده مردم شهرستان‌های پیشوا، ورامین و قرچک در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس سیاسی پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما اظهار داشت: مجلس انقلابی و جهادی باید تصمیماتش نیز انقلابی و جهادی باشد چرا با وجود گذشت سه هفته از آغاز به کار مجلس یازدهم هنوز تکلیف کمیسیون‌های تخصصی مجلس که موتور حرکت مجلس محسوب می‌شوند، مشخص نشده است.

وی گفت: هنر مجلس تشخیص و تعیین اولویت‌ها است انتظار مردم از مجلس یازدهم این است که با روحیه انقلابی و عزم جهادی به موضوعات اساسی کشور بپردازند.

نماینده دیار پانزده خرداد نیاز امروز کشور را رسیدگی به معیشت مردم، اشتغال، کارآفرینی و رونق کسب و کار برشمرد و عنوان کرد: مطالبه اصلی مردم از مجلس یازدهم مقابله و مبارزه با تورم و گرانی و فساد است.

وی ادامه داد: نباید اجازه دهیم وقت ارزشمند مجلس به بحث‌های بی‌حاصل و تذکرات تکراری که جز اتلاف وقت نتیجه‌ای برای مردم ندارد مصرف شود.

نوش‌آبادی گفت: مطالبه رهبر معظم انقلاب از مجلس توجه به حوزه اقتصاد و فرهنگ است مجلس یازدهم باید ساختار معیوب مجلس را اصلاح کند.

وی افزود: تعطیلات زاید مجلس و عدم تشکیل منظم ومستمر جلسات مجلس در این وضعیت نامطلوب اقتصادی و در این شرایط کرونایی که کشور نیمه تعطیل شده است به ضرر کشور و مردم است نباید وقت مجلس به موضوعات غیرضروری اختصاص پیدا کند.

نماینده دیار پانزده خرداد گفت: هیئت رئیسه مجلس باید اولویت‌ها را مشخص کند و نتیجه بررسی‌های خود را به اطلاع نمایندگان برای قانون‌گذاری و نظارت ارائه دهند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *